Kaip pasinaudoti suteikta premija?

Premijų tipai:

  • Įvairių tipų eurai (VIP, Blitz, loterijų), įvykdžius akcijos ar misijos sąlygas
  • Įvairių tipų taškai (VIP, Blitz, loterijų), įvykdžius akcijos ar misijos sąlygas

1. Kaip pasinaudoti įvairių tipų premijų eurais bei įsigyti už juos loterijų bilietų arba žaisti BLITZ žaidimus?

Prisijungę prie savo paskyros ČIA>> skiltyje „Mano piniginė“ matysite, kokių tipų ir kiek eurų turite.

Blitz eurus galite panaudoti žaisdami „Blitz loto“ žaidimus ir „Superloto“ TV žaidimus. Loterijų eurus galite panaudoti tiražinių loterijų bilietų pirkimui (Teleloto, Eurojackpot, Vikinglotto, Kenoloto ir Jėga). VIP eurus galite naudoti visų loto.lt loterijų bilietų įsigijimui. Premijų ar lojalumo eurais galite atsiskaityti už loterijų bilietus tik turėdami pilną reikalingą sumą. Tik dalies sumos premijų eurais padengti negalėsite.

a) Norėdami panaudoti „Blitz Eurus“ arba „VIP Eurus“ BLITZ LOTO žaidimams – pasirinkite žaidimą, kurį žaisite, užveskite ant jo pelytę (ar spustelkite pirštu išmaniąjame įrenginyje) ir atsiradusiame lauke pasirinkite, kuriuos eurus norite naudoti, bei spauskite „Žaisti“.

b) Norėdami įsigyti tiražinių loterijų bilietus už loterijų ar VIP eurus, įsidėkite loterijos bilietus į krepšelį ir pasirinkite mokėti „Iš VIP Eurų piniginės“ arba „Iš Loterijų Eurų pinginės“.

2. Kaip pasinaudoti premijų ir lojalumo taškais bei įsigyti už juos loterijų bilietų?

a) Prisijunkite prie savo loto.lt paskyros ČIA>>

b) Meniu juostoje pasirinkite „Mano piniginė“ ir naviguokite žemyn į taškų keityklą arba spauskite ČIA >>

c) Įrašykite sumą, kiek VIP, Blitz ar loterijų taškų norite konvertuoti į atitinkamus eurus, ir spauskite „Konvertuoti“.

d) Konvertuotus eurus rasite savo pinginėje ir galėsite atsiskaityti už konkrečius loterijų bilietus pasirinkę atitinkamą piniginę.