Kuo skiriasi Lygio taškai, VIP taškai, Loterijų taškai, Blitz taškai?

Lygio taškai – skaičiuojami sumuojant visus sukauptus VIP taškus, nepaisant to, kad jie buvo iškeisti į VIP eurus, t.y. skaičiuojamos tik teigiamos gautos VIP taškų reikšmės (pvz. žaidėjas pirkdamas bilietus gauna 300 VIP taškų, kitą kartą gauna dar 100 VIP taškų (iš viso 400), šiuo atveju išsikeitė 200 VIP taškų į VIP eurus, tačiau bendra taškų suma lygiui nustatyti vistiek išlieka 400 taškų). 1 VIP taškas = 1 lygio taškas.
 
VIP taškai yra skiriami konvertuojant tokiu santykiu: 1 EUR, išleistas loterijų, „Blitz loto“ ar „Superloto“ TV žaidimų bilietų pirkimui, suteikia 3 VIP taškus. VIP taškai yra keičiami į pinigus - VIP Eurus.
 
Loterijų taškai – tai Premijų taškai. Žaidėjas šiuos taškus taip pat gali laimėti ar gauti įvykdęs programos organizatoriaus organizuojamų akcijų sąlygas ar įvykdęs tam tikras užduotis. Taip pat programos organizatorius gali skirti šiuos taškus savo nuožiūra siekdamas paskatinti ar atsidėkoti už lojalumą. Loterijų taškus žaidėjas bet kada gali keisti į Loterijų Eurus, kuriuos gali panaudoti perkant ar dovanojant tik šių loterijų bilietus: Teleloto, Eurojackpot, Vikinglotto, Kenoloto, Jėga bei šių loterijų išplėtinius (Vikinglotto+, Sindikatas).
 
Blitz taškai – tai Premijų taškai. Žaidėjas šiuos taškus taip pat gali laimėti ar gauti įvykdęs programos organizatoriaus organizuojamų akcijų sąlygas ar įvykdęs tam tikras užduotis. Taip pat programos organizatorius gali skirti šiuos taškus savo nuožiūra siekdamas paskatinti ar atsidėkoti už lojalumą. Blitz taškus žaidėjas bet kada gali keisti tik į Blitz Eurus, kuriuos gali panaudoti perkant tik „Blitz loto“ ir „Superloto“ TV žaidimų bilietus.