0,25 Eur kainavęs bilietas atnešė 5000 Eur laimėjimą!

„Ilgai ir kantriai laukiau kol atspėsiu visus 10 KENOLOTO kamuoliukų“, – nuotaikingai pasakojo 5000 Eur KENOLOTO laimėjęs Gintaras iš Kauno, vadovaujantis autoservisui.

„Bilietus pirkau internetu, todėl ryte prabudęs ėmiau tikrinti laiškus, informuojančius apie tiražo rezultatus. Pamatęs 5000 Eur prizą, pagalvojau, kad akyse dvejinasi. Antra mintis – jog reikėjo pasirinkti brangesnį KENOLOTO bilietą, ne už 25 centus, tuomet ir laimėjimas būtų žymiai didesnis“, – juokėsi laimėtojas.

Rinkdamasis BIM-BAM bilietus Gintaras atkreipė dėmesį į laimingąjį – jame buvo keli vienas po kito einantys skaičiai.

„Pagalvojau, kad toks bilietas tikrai neatneš sėkmės, nes tikimybė, jog iškris keli skaičiai iš eilės yra labai maža. Atkreipiau dėmesį, nes man įdomus pats žaidimo procesas, kokie skaičiai krenta, kaip laimima. Taip pat, mėgstu greitai sužinoti, kad apskritai laimėjau. Dėl to man labiausiai patinka KENOLOTO ir momentinė loterija“, – sakė žaidėjas.

Gintaras save laiko loterijos entuziastu, perka ne tik KENOLOTO ar momentinės loterijos bilietus, bet ir VIKINGLOTTO, TELELOTO, EUROJACKPOT, tačiau teigia, kad vis dar ieško savo „laimėjimų recepto“.

„Štai, praėjusią savaitę VIKINGLOTTO laimėjau 150 Eur. Žaisdamas bandžiau ir savo kombinacijas, ir BIM-BAM bilietus, nežinau, kurie atnešė daugiau laimėjimų. Dabar laimėtą sumą skirsiu vaikams – jie jau studijuoja, todėl galėsime laimėjimą investuoti į mokestį už studijas“, - pasakojo laimėtojas.

Pokalbio pabaigoje paklausus, ar žais ir toliau, Gintaras besijuokdamas sakė: „Jau ir šiandien nusipirkau bilietų“.