13 664 Eur „Vikinglotto“ laimėjimas – kaunietei, žaidžiančiai internetu

Paskutinis rugsėjo mėnesio „Vikinglotto“ žaidimas dviem žaidėjams, loterijos bilietus perkantiems internetu, atnešė 5+1 tik Lietuvai skirto prizo laimėjimą, po 13 664 Eur. Viena iš jų – Daiva iš Kauno. Moteris loterijoje žaidžia retai, todėl itin nustebo laimėjusi.

„Kokia staigmena!“, – pokalbį pradėjo Daiva, – „Iš pradžių galvojau, jog negali būti, kad nusipirkdama po kelis bilietus per pusmetį, tapau tokios sumos laimėtoja. Labai džiaugiuosi.“

Laimingąjį trečiadienį žaidėja turėjo 2 bilietus su atsitiktinių skaičių deriniais. „Žaidžiu su BIM-BAM – atsitiktiniais skaičiais – tačiau pirkdama bilietus mėgstu pasižiūrėti į juose esančius skaičius. Būtent šis, laimėjimą atnešęs bilietas, labai patraukė dėmesį jame esančiu deriniu. Gal intuicija pakuždėjo, kad jį įsigyčiau“, – šypsojosi moteris.

Rinkodaros srityje dirbanti žaidėja daugiau nei 13 600 Eur sumą paskirs taupymui. „Laimėjimą taupysime. Pasitarėme šeimoje ir nusprendėme, kad vertinant dabartinę situaciją pasaulyje, santaupos yra geriausia investicija. Visada galima įsigyti naują automobilį ar atsinaujinti namus, bet juokaujame, jog šiuo metu laimėjimą norime pasaugoti“, – sakė kaunietė.

Daiva taip pat prasitarė, jog yra labai žingeidi, laisvalaikį mėgsta leisti užsiimdama veiklomis, leidžiančiomis sužinoti naujų faktų, informacijos ir įkvepiančiomis apskritai. Taip ir su loterija – „Vikinglotto“ bilietų įsigyja tada, kai jaučiasi įkvėpta išbandyti savo sėkmę.

„Vikinglotto“ žaidimai vyksta kiekvieną trečiadienį. Loterijos žaidėjai gali laimėti Aukso puodą nuo 3 iki 35 milijonų eurų. Kartu žaidėjai gali laimėti tik Lietuvai skirtą 5+1 kategorijos prizą. Šiuo metu parduotuvėse taip pat galima įsigyti ir riboto leidimo geltonų, žalių ir violetinių „Vikinglotto“ bilietų, taip išmėginant dar vieną sėkmės simbolį – laimingą spalvą.