20 000 Eur momentinės loterijos laimėjimas – krepšinio fanui

„Draugė jau galvoja apie baltą suknelę“, - paklaustas kur išleis laimėtus 20 000 Eur, šypsojosi marijampolietis Deividas, kuriam atiteko didysis momentinės loterijos „Už Žalgirį!“ prizas – 20 000 Eur. Likusią sumos dalį žaidėjas investuos į naujo automobilio pirkimą.

„Esu „Žalgirio“ gerbėjas, taip pat, aštuonerius metus žaidžiau krepšinį. Labai džiugiu ir dėl laimėjimo, ir kad jį atnešė būtent ši loterija“, – sakė Deividas.

Laimėtojas pasakojo, jog momentinės loterijos bilietus perka dažniausiai, nes jam patinka iš karto sužinoti apie laimėjimą. Kartu su „Už Žalgirį!“, Deividas dažnai įsigyja ir „Monopoly“ ar „Sėkmės 7“ bilietų.

Šis laimėjimas – pirmas didelis loterijos prizas, kurį Deividas laimėjo: „Mano draugai taip pat perka loterijos bilietus, visi aptariame laimėjimus, tačiau nei jiems, nei man iki šiol nėra pavykę laimėti didesnių sumų. O jeigu kas nors ir laimėjo – nepasakojo. Taip laimėjimo džiaugsmas dar labiau padidėja.“ 

Deividui atvykus atsiimti laimėtų 20 000 Eur, buvo praėjusi savaitė nuo to laiko, kai nutrynęs bilietą, išvydo laimingą kombinaciją, todėl žaidėjui jau buvo lengviau suvokti laimėjimą.  

„Jau savaitę žinojau, kad laimėjau, tačiau negalėjau atvykti atsiimti laimėjimo dėl darbo. Dabar jau lengviau viską suvokti, o nutrynus „Už Žalgirį!“ bilietą, tiesiog negalėjau patikėti savo akimis, kai pamačiau kokią sumą laimėjau, – dalinosi laimėtojas ir pridūrė: – Nuo šiol bus dar įdomiau žaisti loterijoje, nes įsitikinau, kad laimėti gali bet kas“.