75 000 Eur „VEGAS“ laimėjimas – šeimos verslo plėtrai

Savaitė loterijos biure prasidėjo didelių laimėjimų džiaugsmu. Į Vilnių iš Tauragės atvyko Gitana, momentinėje loterijoje „VEGAS“  laimėjusi net 75 000 Eur.

Sekmadienį žaidėja įsigijo keturis momentinės loterijos bilietus, visi jie buvo laimingi. Trys atnešė mažesnius laimėjimus, o vienas – 75 000 Eur prizą.

 „Viskas dar nauja, netikėta, dar sunku susivokti. Laimingą bilietą nusipirkau vakar vakare, o visai netrukus mano banko sąskaita pasipildys tokiu dideliu laimėjimu“, – negalėjo patikėti laimėtoja.

Žaidėja pasakojo, jog dažnai įsigyja momentinės loterijos bilietų, kuriuos renkasi dėl to, jog nutrynusi iškart sužino, ar aplankė sėkmė. Gitanos mėgstamiausios loterijos – „VEGAS“ ir „Magiškas perlas“.

„Visada perku po du bilietus. Dažniausiai – tai bilietai, kurių kaina – 5 Eur. Juos pirkdama praktiškai visuomet laimiu bilietams išleistą sumą, dažnai pasitaiko ir 50 Eur ar 100 Eur laimėjimai“, – sakė moteris.

Laimėjimo euforijos apimta žaidėja tikino, jog prireiks laiko visiškai suvokti laimėjimą, tačiau džiaugėsi, jog „VEGAS“ laimėtą 75 000 Eur sumą galės investuoti į šeimos verslą: „Turime šeimos verslą, todėl laimėjimą investuosime į verslo plėtrą.“

Kaip viso pokalbio metu juokavo tauragiškė, laimėjimai aplanko ir jais reikia tikėti, tačiau kai tai nutinka, reikia laiko patikėti, jog sėkmė aplankė būtent jų šeimą.