8 visureigiai jau rieda gatvėmis. Kam atiteks dar 8?

TELELOTO „Visureigių mėnesiui“ pasiekus pusiaukelę, jau 8 žaidėjai džiaugiasi laimėtais JEEP COMPASS ir MERCEDES BENZ GLA visureigiais. Kas laimės likusius?

Pirmoji už JEEP COMPASS vairo atsisėdo Zita iš Kuršėnų. „TELELOTO žaidžiame beveik kiekvieną savaitę, todėl pasitaiko daug smulkių laimėjimų. Laimingą bilietą patikrinau internetu ir negalėjau patikėti, jog aplankė tokia sėkmė. Labai džiugu – man džiaugsmą teikia ir savi laimėjimai, ir kai sekasi kitiems“, – džiaugėsi žaidėja.

Įdomu ir tai, jog šis automobilis – antrasis, kurį TELELOTO laimi žaidėja. Prieš 15 metų laimingas bilietas atnešė CHEVROLET automobilį. Zita taip pat pasidalino, kad laimėtas JEEP COMPASS taps artėjančių Kalėdų dovana jos vyrui.

Dar vienas žaidėjas, kuris gatvėmis riedės nauju automobiliui – Nerijus iš Vilniaus. Keletą kartų per mėnesį bilietų įsigyjantis žaidėjas pasakojo, jog laimingą bilietą tikrino kelis kartus. Reikėjo įsitikinti, jog pasisekė laimėti.

„Bilietą tikrinau internetu, todėl pamatęs laimėtą prizą, tikrinimą pakartojau keletą kartų. Nuo pat to momento iki dabar, emocijos – labai geros. JEEP COMPASS yra puikus automobilis žiemai. Džiaugiuosi, kaip būtų galima nesidžiaugti“, – sakė laimėtojas.

Vitalija iš Kauno – trečioji „Visureigių mėnesio“ laimėtoja. Žaidėja juokavo, kad pačiu laiku laimėjo automobilį – vargu ar senasis būtų atlaikęs ateinančią žiemą.

„Labai džiaugiamės, tikrai reikėjo naujo automobilio. Bilietą patikrinau PERLO terminale, išgirdusi apie laimėjimą informuojančią melodiją pajuokavau, jog greičiausiai ir laimėjau automobilį. Po kelių minučių pasikalbėjusi su loterijos atstovu, buvau labai nustebinta. Tikrai – automobilis! Iškart papasakojau vaikams, o vėliau pasidalinsiu ir su tėvais, jie – jau šimtamečiai, jeigu paskambinsiu, labai susijaudins dėl laimėjimo“, – šypsojosi Vitalija.  

Dar keturi visureigiai – 2 JEEP COMPASS, ir 2 MERCEDES BENZ GLA atiteko TELELOTO studijos žaidėjams, kuriuos sėkmė aplankė žaidžiant „Laimėjimų korio“ žaidimą. 

„Visureigių mėnuo“ tęsis iki lapkričio 17-osios: dar 8 žaidėjai laimės naujus visureigius – 4 JEEP COMPASS su automatinėmis pavarų dėžėmis ir 4 išskirtinius MERCEDES BENZ GLA. Kartu laukia ir dar 500 daiktinių prizų, nuo nešiojamų kompiuterių, mobiliųjų telefonų iki dulkių siurblio-šluotos, kavos aparato, ar 100 Eur vertės CIRCLE K kupono degalams.

Kaip sakė visi žaidėjai, kurie dalinosi laimėjimo džiaugsmu, raktas į sėkmę labai paprastas, tai – dalyvavimas loterijoje.

 

 

Sveiki atvykę į loto.lt