Automobilio laimėtoja: „Visureigis už 1 eurą – neįtikėtina“

Klaipėdos gatvėmis jau rieda naujutėlaitis „Mercedes Benz GLA“ visureigis, vairuojamas džiaugsmu ir energija trykštančios Ritos.

Mokytoja vaikų lopšelyje-darželyje dirbanti Rita –  „Teleloto“ birželio mėnesio automobilio – „Mercedes Benz GLA“ laimėtoja, kuriai laimingą bilietą padovanojo teta. „Turiu pripažinti, jog „Teleloto“ fortūna aplankė ne mane pačią – laimingą bilietą įsigijo nuolatinė loterijos žaidėja, mano teta. Teta – senjorė, taip pat neturi vairuotojo pažymėjimo, todėl prizą padovanojo man. Pamačiusi, jog jos bilieto numeris yra laimingas, teta ne iš karto patikėjo, jog tai vyksta. Kai pasakė mums – mes taip pat buvome labai maloniai nustebinti“, - laimėjimo istorijos pradžią prisiminė Rita.

Laimėtoja dalinosi, jog iš pradžių niekam nepasakojo apie laimėjimą, naktį negalėjo sudėti bluosto, o sėkme galutinai patikėjo tik atvykusi į „Mercedes“ saloną. Net „Teleloto“ studijoje atsiimdama raktelius vis dar sunkiai suprato, jog laimėjimas realus.

„Tik dabar patikėjau, jog laimėjimas yra tiesa. Mūsų sėkmė visiems draugams, kolegoms, giminaičiams suteikė viltį, kad pasiseks ir jiems. Geri pavydžiai – lengvai užkečiami. Mes su dukra po laimėjimo irgi pradėjome pirki bilietus, anksčiau retkarčiais įsigydavome vos vieną kitą. Iki šiol pati buvau laimėjusi nebent kampų ar įstrižainės žaidime“, -  pasakojo laimėtoja.

Atsiimti laimėto automobilio Rita atvyko su vyru ir dukra. Iš pradžių nedrąsiai apžiūrinėjusi laimėjimą, šeima netrukus įsidrąsino ir negalėjo nuslėpti emocijų – visų veidai švietė šypsenomis, o akys degė susidomėjimu. Naująjį automobilį išbandžiusi Rita džiaugėsi, jog visureigis komfortiškas, saugus ir manevringas.

„Tiesiog neįtikėtina, kad 1 euro investicija gali atnešti automobilį!“, - vis dar negalėjo patikėti Rita ir linksmai pamojavusi išvažiavo į Klaipėdą.