Bilietų prenumerata atnešė VIKINGLOTTO 5+1 laimėjimą!

31 886 Eur – tai suma, kuria džiaugiasi Evaldas iš Klaipėdos, laimėjęs VIKINGLOTTO 5+1 tik Lietuvai skirtą prizą.

Žaidėjas bilietus perka internetu – taip jam patogiausia juos įsigyti, o elektroninis laiškas, informuojantis apie laimėjimą, užtikrina, jog po tiražo neužmirš pasitikrinti bilieto. 

„Žaidžiu, nes pirkti bilietus internetu – labai patogu. Naudojuosi bilietų prenumerata, todėl kiekvieną savaitę gaunu trijų loterijų bilietus – VIKINGLOTTO, TELELOTO ir EUROJACKPOT. Jeigu nebūtų šios paslaugos, tikrai mažiau žaisčiau, o taip būtų ir mažiau galimybių laimėti. Taip pat, visada malonu gauti laišką apie laimėjimą“, - pasakojo laimėtojas.

Šį kartą, laiškas, informuojantis apie laimėtą sumą, Evaldą labai nustebino. Žaidėjas pirmą kartą išvydo tokią ilgą skaičių kombinaciją.

„Pamačiau, jog gavau elektroninį laišką ir net nespėjau atrakinti telefono, kai supratau, kad laiško turinys skiriasi nuo įprastinio. Atsidariau laišką ir negalėjau patikėti – suma buvo ne 3, ne 30, o daugiau nei 31 000 eurų. Prireikė kelių minučių, kad suvokčiau kaip pasisekė“, - juokėsi žaidėjas.

Evaldas pasakojo, kad dar nenusprendė kam išleis laimėjimą, tačiau prizą mato kaip padidėjusio finansinio saugumo ženklą ir galimą investiciją.

Negana to, loterijos fortūna Evaldą aplanko ne pirmą kartą – prieš keletą metų žaidėjas gavo pakvietimą į TELELOTO studiją, studijoje pateko į „Sėkmės spalvos“ žaidimą ir laimėjo 200 Eur.

Atsisveikindamas žaidėjas šypsojosi – tiki, jog loterijos būstinėje susitiksime ir vėl.