Bilietus internetu perkančių žaidėjų džiaugsmas – papildomi prizai

Patogumas, greitis, informavimas apie laimėjimus – tai tik kelios priežastys, dėl kurių žaidėjai renkasi bilietų pirkimą internetu. Dar viena, papildoma ir labai maloni, priežastis – jau dvi savaites vykusi ir iki lapkričio 10 d. pratęsta akcija „3 bilietus internetu perki – 1000 eurų laimėti gali“ su kasdien laimimais papildomais 1000 eurų prizais.

„Laimėti visada malonu. Neseniai laimėjau 1000 eurų prizą žaisdamas LOTO 1634, sėkmė aplanko ir TELELOTO bei VIKINGLOTTO loterijose, todėl  puikiai žinau laimėjimo jausmą. Paprastai perku 1 ar 2 bilietus, o sužinojęs, jog perkant tris bilietus galima laimėti papildomus prizus, nusprendžiau išbandyti savo sėkmę ir šioje akcijoje. Pavyko! Pirmadienį pamačiau, jog akcija pratęsta ir vėl nusipirkau 3 bilietus. Gal pasiseks dar kartą?“, – linksmai klausė vienas iš akcijos laimėtojų – Darius iš Varėnos.

Dariui pritarė ir ligoninėje dirbanti Vilma iš Klaipėdos: „Nuotaika – puiki, sužinojusi apie laimėjimą šokinėjau iš laimės. Domiuosi loterijų laimėjimais ir visada labai džiaugiuosi kai ką nors aplanko sėkmė. Visi laimėjimai, ir dideli, ir maži, labai džiugina, – šypsojosi Vilma ir juokdamasi pridūrė: – Raginu sūnų, kad taip pat išbandytų savo sėkmę, tačiau jam sekasi žymiai rečiau. Juokauju, kad visus prizus nunešu aš.“  

Puikios nuotaikos buvo ir trečiasis akcijos laimėtojas – Rimantas iš Jonavos. Žaidėjas pasakojo, jog bilietus perka per PERLO mobiliąją programėlę – taip labai patogu.

„Ši akcija mane labai sudomino. Loterijos bilietus internetu perku ir apskritai, o kai jų įsigijus galima pakovoti ir dėl papildomo prizo – dar įdomiau“, – sakė laimėtojas.

Norite prisijungti prie Dariaus, Vilmos, Rimanto ir dar 11-os žaidėjų, laimėjusių papildomus 1000 eurų prizus? Dalyvaukite akcijoje „3 bilietus internetu perki – 1000 eurų laimėti gali“: įsigiję 3 ir daugiau bet kurios iš loterijų „Teleloto“, „Vikinglotto“ arba „Eurojackpot“ bilietus vienu užsakymu, kasdien galite laimėti NET 1000 Eur papildomą prizą. O jei pasiseks?

Akcijos taisykles rasite čia >

Laimėtojų sąrašą galite rasti čia >.