Burtininkas mostelėjo lazdele ir atnešė 4000 Eur laimėjimą

Penktadienis 13-oji gali būti ir labai laiminga. Būtent taip nutiko „Blitz loto“ žaidėjui Egidijui, kuris žaidime „Super Burtininkas“ laimėjo 4000 Eur sumą.

„Pasitikrinau Perlas.lt žaidėjo piniginę ir labai nustebau. Iki tol dar dvejojau, ar tikrai laimėjau. Pagalvojau, kad gal laimėjimas yra koks nors penktadienio 13-osios pokštas, gal techninė klaida“, –  juokėsi žaidėjas. 

Dažnai „Blitz loto“ ir kitose loterijose sėkmę išbandantis žaidėjas – lydimas laimėjimų sėkmės. Jam įprasta laimėti kelių dešimčių ar šimtų eurų sumas. Vyras taip pat yra lankęsis ir „Teleloto“ studijoje. Nepaisant to, kiekvienas laimėjimas suteikia labai daug džiaugsmo, kuris prasideda laimėjus, o gavus laimėjimą sustiprėja dar kartą.

„Žaidėjo piniginėje buvo likę tik keli eurai, juos ir išleidau žaisdamas „Super Burtininką“. Paskutiniu metu šiame žaidime labai sekėsi, todėl vis išmėgindavau sėkmę. Paskutinis bilietas, kurį įsigijau, kainavo 1 Eur ir su juo laimėjau maksimalią sumą – 4000 Eur. Tikrai neįtikėtina“, – šypsojosi Egidijus.  

Loterijos entuziastas juokavo, kad penktadienį 13-ąją nuo šiol laikys savo sėkminga diena, bet kitų laimėjimų šiuo metu nesitiki. Egidijaus nuomone, sėkmė turi aplankyti ir kitus žaidėjus, tik tada sugrįžti pas jį.

Kalbėdamas apie laimėjimą, vyras sakė, kad jį išleis kasdienėms reikmėms – buityje visada yra dalykų, kuriuos galima pagerinti.

Didžiausias prizas, kurį galima laimėti žaidime „Sėkmės Burtininkas“ – 400 000 Eur.