Dideli „Vikinglotto“ laimėjimai Joniškyje: vienas įkvėpė kitą

Gegužė į Joniškį atnešė dvigubą šventę. Mėnesio pradžioje žaidėjas iš Joniškio laimėjo tik Lietuvai skirtą 5+1 prizą – 49 000 Eur, o po savaitės šis laimėjimas įkvėpė dar vieną pergalę – kito tik Lietuvai skirto prizo laimėjimą.

„Išgirdome apie didelį „Vikinglotto“ laimėjimą Joniškyje ir paskatinti jo sėkmės kitos savaitės žaidimui įsigijome „Vikinglotto“ bilietų. Neįtikėtina, kad dvi savaites iš eilės tame pačiame mieste laimėti 5+1 „Vikinglotto“ prizai. Mums tikrai labai pasisekė“, – juokėsi Loreta, laimėjusi 14 495 Eur. 

Loretos šeima – loterijos entuziastai, todėl vos išgirdus apie laimėjimą Joniškyje, Loretos dukra nuvažiavo į artimiausią prekybos centrą ir nupirko „Vikinglotto“ bilietų. Joniškiečiai tikėjosi, kad ankstesnius piniginius ir daiktinių prizų laimėjimus papildys didesnė suma. Taip ir atsitiko.

„Loterijų bilietus perkame gana dažnai, laimėjimų taip pat pasitaikė visokių. Nors ir norėjome laimėti, tikėjome tuo, dabartinis laimėjimas vis vien buvo labai netikėtas ir nustebino. Bilietą internetu tikrinau pati, vėliau tikrino ir vyras bei dukra. Norėjome įsitikinti, kad tikrai taip pasisekė“, – pasakojo moteris.

Kaip sakė laimėtoja, laimėjimai įkvepia ne tik gerą nuotaiką, bet ir paskatina labiau tikėti savo jėgomis bei laimėjimų sėkme, net du kartus iš eilės aplankančia tą patį miestą.

Šį „Vikinglotto“ laimėjimą šeima investuos į būsto remontą, dalį jo skirs dukros mokslams.