Dovana už 1 Eur – įmanoma? Įmanoma!

Šventinis maratonas kiekvieną mūsų nuteikia labai džiugiai. Dovanų paieškos sau ir artimiesiems – taip pat daug džiaugsmo ir malonumo teikianti veikla. Žinoma, išrinkti tinkamą dovaną artimiesiems, kiekvienais metais tampa vis sunkiau. Rodos, visos pramogos jau išbandytos, o būtiniausi daiktai padovanoti dar pernai.

Dėl to, šiais metais mylimiausiems, ar sau, padovanokite laimėjimų – bilietą dalyvauti dosniausiose TELELOTO Kalėdose!

Šiemet, TELELOTO Kalėdų žaidėjų net penkias savaites iš eilės, laukia daugybė prizų – 3 kambarių butas Vilniuje, 30 VOLKSWAGEN visureigių ir net 5000 daiktinių prizų.

Tai – 5 puikios komplektacijos VOLKSWAGEN TOUAREG, 10 sportiškųjų VOLKSWAGEN T-ROC, 15 kompaktiškųjų VOLKSWAGEN T-CROSS.

Kartu su automobiliais, žaidėjams atiteks ir 5000 daiktinių prizų, nuo PHILIPS televizorių, LENOVO nešiojamųjų kompiuterių, DELONGHI kavos aparatų iki vilnos ir kašmyro pledų, DELIMANO smulkintuvų, 50 Eur vertės VIADA degalinės kuponų degalams ar 100 Eur vertės MAXIMA kuponų šventiniam stalui.

Pagrindinis šventinis prizas – visiškai įrengtas ekonomiškas, 3 kambarių butas Vilniuje su vaizdu į Gedimino pilį, naujame „Namų pynių“ kvartale. Užsukite į www.butas1eur.lt, apsižvalgykite po TELELOTO Kalėdų butą ir įsigykite savo bilietą, gal tai – būtent jūsų naujieji namai?

Tai, kad naujas būstas – daug džiaugsmo teikiantis prizas, patvirtino ir Domas iš Jurbarko rajono, kuris pernai TELELOTO šventėse laimėjo kotedžą.

„Praėjo jau metai, o aš vis pagalvoju, kaip galėjo taip pasisekti. Pirkdamas bilietus Kalėdiniams TELELOTO žaidimams, tikėjausi laimėti kompiuterį, gal kokį šaldytuvą, bet tikrai negalvojau apie naują būstą. Dėl to, noriu palinkėti žaidėjams, kad naudotųsi tokia gera proga ir bandytų laimėti“, –  šypsojosi TELELOTO žaidėjas ir prasitarė, jog ketina iš šiemet bandyti savo sėkmę šventiniuose žaidimuose.

 

Sveiki atvykę į loto.lt