Du laimingi bilietai: Eilutė ir NISSAN QASHQAI

„Turėjau du TELELOTO bilietus – abu jie buvo laimingi. Vienas atnešė Eilutės laimėjimą, kitas – NISSAN QASHQAI“, - pokalbį nuotaikingai pradėjo automobilį laimėjusi Margarita.

Linksmai nusiteikusi moteris pasakojo, kad laimėjimas gerokai nustebino ne tik ją pačią, bet ir artimuosius bei draugus.

„Visai neseniai su draugais važiuodami į koncertą, pakalbėjome, kad nei vienas žmogus, kurį pažįstame, nėra loterijoje laimėjęs didesnių prizų. Aš perku bilietus gana dažnai, todėl galiu pasidžiaugti daugybe mažų laimėjimų – tai ir piniginiai, ir smulkūs daiktiniai prizai.

Pirmadienį pasitikrinau turėtus TELELOTO bilietus internetu ir pamačiusi, kad laimėjau – nepatikėjau. Iškart paskambinau vyrui, kuris irgi nepatikėjo“, - juokėsi laimėtoja.

Margarita pasakojo, jo mėgaujasi gyvenimu – mokosi trečiojo amžiaus universitete, daug laiko leidžia su draugais, o laimėtas automobilis suteiks dar daugiau kokybės jos laisvalaikiui.

Paklausus, kas vairuos naująjį „Nissan Qashqai“, panevėžietė pateikė greitą ir linksmą atsakymą:

„Tai žinoma, kad vairuosiu pati. Vyrui atiteks mano dabartinis automobilis, o aš džiaugsiuosi savo laimėjimu, neketinu juo dalintis“, - šmaikštavo Margarita.