DVIGUBA SĖKMĖ – savaitgalį pasitiko su 5000 Eur laimėjimu!

Irena iš Kaišiadorių šį savaitgalį prisimins dar ilgai. Pamačiusi Perlas.lt reklamuojamą naują BLITZ LOTO žaidimą DVIGUBA SĖKMĖ, moteris nusprendė jį išbandyti ir laimėjo 5000 Eur.

„Esu apimta lengvo šoko. Labai retai bandau sėkmę loterijoje, BLITZ LOTO esu žaidusi tik keltą kartų. Dabar pirkau „Teleloto“ bilietą ir pamačiusi informaciją apie naują žaidimą, nusprendžiau jį išbandyti. Dėl to ir netikiu, jog pavyko laimėti“, –  juokėsi žaidėja.

Dar juokingiau Irenos teigimu yra tai, kad tik gavusi el. laišką informuojantį apie laimėjimą, suprato kokią sumą pavyko laimėti: „Žaisdama mačiau, kad geltonai įsižiebė langeliai, rodantys laimėjimą, tačiau nesupratau kokią sumą laimėjau. O tada atidariau laišką, informuojantį apie laimėjimą ir labai nustebau pamačiusi 5000 Eur sumą“.

 „Manau, kad jeigu būčiau nuolat galvojusi apie būtinybę laimėti, nebūtų pasisekę. O  dabar galėsiu padengti bankui turimus įsipareigojimus. Labai džiaugiuosi. Šis laimėjimas – tikra dviguba sėkmė. Ne tik taip netikėtai pasisekė, bet ir gražinsiu paskolą“, – dalinosi Irena.

Žaidėja tiki, jog laimėjimai aplanko tuos, kurie to nesitiki, o tiems, kurie visą laiką galvoja apie būtinybę laimėti – sekasi mažiau. Irena taip pat šypsojosi, kad jai jau pasisekė, todėl dabar tokios pat sėkmės linki ir kitiems BLITZ LOTO žaidėjams.