Giedrė iš Vilniaus pasiekė auksą – laimėjo 20 000 eurų!

Rugpjūtis prasidėjo laimėjimais. Krepšinio lanko simbolis Giedrei iš Vilniaus atnešė 20 000 eurų laimėjimą. Moteriai atiteko pagrindinis momentinės loterijos „Siek aukso!“ prizas. 
 
„Nepatikėsite, bet laimingą loterijos bilietą buvome pamiršę parduotuvėje“, – pokalbį pradėjo laimėjimo kartu su vyru atvykusi atsiimti vilnietė. Sutuoktiniai juokėsi, kad apsipirkinėjo ir jau buvo išėję iš parduotuvės, kai prisiminė, jog pamiršo pasiimti prie kasos įsigytą „Siek aukso!“ bilietą. 
 
„Gerai, kad greitai prisiminėme, jog nepaėmėme bilieto. Sužinojus kokį laimėjimą jis slėpė, būtų buvę labai liūdna jį pamesti“, – sakė sutuoktiniai. 
 
Neįtikėtina ir tai, jog pora pirmą kartą įsigijo „Siek aukso!“ bilietą. „Mėgstame momentinę loteriją. Anksčiau vis nusipirkdavome „Sėkmės 7“ bilietų už 10 eurų, dabar dažniausiai perkame 2 eurus ar 5 eurus kainuojančius bilietus. „Siek aukso!“ išbandėme pirmą kartą, todėl dar sunkiau patikėti, jog taip pasisekė“, –šypsojosi laimėtoja. 
 
Kol moteris buvo darbe, laimingą bilietą nutrynė Giedrės vyras. Laimėjimas slėpėsi paskutinėje eilutėje, todėl vyras jau nesitikėjo laimėti didelį prizą. „Nutrynęs paskutinę bilieto eilutę pamačiau du krepšinio lanko simbolius. Tuomet laimėjimo eilutėje pamačiau skaičių du. Apsidžiaugiau pagalvojęs, jog bilietas atsipirko. Tada ėmiau trinti toliau ir pradėjau matyti vis daugiau nulių. Negalėjau patikėti, kad laimėjome 20 000 eurų“, – juokėsi vilnietis. 
 
Pamatęs kokią sumą laimėjo, vyras paskambino žmonai, kuri juo nepatikėjo. „Paprašiau, kad atsiųstų abiejų bilieto pusių nuotrauką. Pagalvojau, kad gal nesuprato taisyklių. Tuomet vyras nusprendė pajuokauti ir atsiuntė tik vieną bilieto dalį. Tik grįžusi namo, pati pamačiusi bilietą ir paskambinusi į loterijos atstovybę pradėjau tikėti, kokia sėkmė mus aplankė“, – pasakojo moteris.  
 
„Laiminga bilietą nutrynėme penktadienį vakare, todėl visą savaitgalį laukėme pirmadienio, kad galėtumėme atvažiuoti į loterijos atstovybę. Tai atrodė kaip paskutinis žingsnis, padėsiantis įsitikinti laimėjimu“, – dalinosi Giedrė, – „Laukdami pirmadienio pasidomėjome „Siek aukso!“ momentine loterija ir ėmėme dar labiau džiaugtis savo laimėjimu. Labai džiugu, kad ši loterija – skirta prisidėti prie paralimpiečių pergalių.“
 
Tris vaikus auginanti pora džiaugėsi, kad laimėjimas labai pagerins jų šeimos buitį.