Gimtadienio dovana sau: 75 000 Eur atnešęs momentinės loterijos bilietas

Kiekvienas mūsų norėtų žinoti receptą, kaip laimėti loterijoje. Savo sėkmės receptą turi Jurgita iš Šiaulių rajono, kurios atkaklumas ir aistra momentinei loterijai atnešė pergalę – žaidėja „Sėkmės 7“ (5 Eur) laimėjo 75 000 Eur prizą!

„Mano sėkmės istorija – paprasta, man patinka netikėtumo momentas – trinti bilietą, nežinant ar pasiseks laimėti, todėl nuolat perku momentinės loterijos bilietus. Bilieto neužmirštu net ir išvažiavusi į kitą miestą. Štai, prieš keletą dienų buvau Šiauliuose ir ten įsigijau bilietų. Manau, kad dėl to ir laimiu. Mano nuoseklumas baigiasi sėkme“, - sakė loterijos entuziastė.

Visą rugpjūčio mėnesį Jurgitą lydėjo sėkmė – beveik kiekvieną kartą pirkdama loterijos bilietus laimėdavo 10 ar net 50 eurų, kol galiausiai pietų pertraukos metu įsigytas bilietas, atnešė didžiausią momentinės loterijos „Sėkmės 7“ (5 Eur) prizą – 75 000 Eur.

„Per pietų pertrauką pasižiūrėjau, kad piniginėje turiu 5 Eur grynaisiais ir nusprendžiau įsigyti „Sėkmės 7“ bilietą. Bilietą išsirinkau iš bilietų krūvos – jų buvo turbūt dešimt. Kai pamačiau kokią sumą laimėjau, rankos ėmė drebėti“, - pasakojo laimėtoja, vis dar sunkiai tvardydama emocijas.

Jurgita džiaugėsi, kad laimėtą sumą galės skirti namo paskolos padengimui, gal pavyks nusipirkti ir naują automobilį.  

„Rugsėjo viduryje – mano gimtadienis, geresnės dovanos sau negalėčiau įsivaizduoti“ – džiaugsmingai sakė Jurgita ir patvirtino, kad ir toliau pirks momentinės loterijos bilietus.