Grįžo atostogų į Lietuvą ir „Blitz loto“ laimėjo 50 000 eurų

Ar kada nors galvojote kaip geriausia užbaigti pirmąjį vasaros mėnesį? Andrej iš Klaipėdos birželį vainikavo 50 000 eurų laimėjimas „Blitz loto“ žaidime „Įspūdingi pinigai“. Tai – didžiausias „Blitz loto“ laimėjimas šiais metais.

Į Vilnių atvažiavo iš vakaro

Antradienio popietę Klaipėdoje gyvenantis Andrej praleido žaisdamas „Blitz loto“ – momentines e-loterijas internete, o vakare jau keliavo į Vilnių, nes trečiadienį ruošėsi aplankyti centinę loterijos būstinę, kurioje išmokami didelių prizų laimėjimai.

„Laimėjimas labai nustebino. Pamatęs kokią sumą laimėjau, pirmiausiai nusifotografavau kompiuterio ekraną. Turėjau kažką daryti, kad įsitikinčiau, jog laimėjimas niekur nepradings! – juokėsi laimėtojas. – Kai papasakojau žmonai, ji buvo tikra, jog juokauju."

Tik paskambinęs į loterijos biurą klaipėdietis ėmė tikėti, jog jokios klaidos nebuvo ir iškart kartu su šeima išvyko į Vilnių: „Taip džiaugėmės, kad tiesiog negalėjome pasilikti Klaipėdoje. Nusprendėme pernakvoti Vilniuje.“

Ilgai jautė, kad laimės

Puikiai nusiteikęs laimėtojas pasakojo, kad laiko save labai sėkmingu žmogumi. Jam gerai sekasi ir gyvenime, ir darbe. „Man sekasi, todėl šią sėkmę išnaudoju ir žaisdamas loterijoje. Tokį didelį prizą laimėjau pirmą kartą, nors jau ilgai turiu nuojautą, kad laimėsiu loterijoje“, – sakė „Blitz loto“ žaidėjas.

Andrej greitai papildė šalia sėdinti žmona: „Jis jau kurį laiką vis sakydavo, jog laimės būtent 50 000 eurų. Skamba neįtikėtinai, bet taip tikrai buvo. Vis dar keista, kad tie pokalbiai pavirto realybe“, – pasakojo moteris.

Sutuoktiniai džiaugėsi, kad laimėjimą galės skirti kelionėms – abu svajoja sugrįžti į Ispaniją, gal ten net kurį laiką pagyventi. Kitus pinigus investuos į aplinkos apželdinimą namuose, o pirmasis pirkinys iš laimėtos sumos bus naujas telefonas sūnui.

Laimėjo grįžęs vasaros atostogoms  

Dar vienas nuotaikingas Andrej istorijos momentas yra tai, jog naftos ir dujų gavybos srityje dirbantis žaidėjas į Lietuvą grįžo atostogoms, kurios prasidėjo dėl pandemijos.

„Pasidovanojau puikią atostogų dovaną. Dabar noriu „Teleloto“ laimėti „Volkswagen Touareg“ visureigį, todėl bilietų vis įsigyju ir parduotuvėse, ir internetu. Iš tiesų, žaidžiu visas loterijas. Antradienį atsidaręs savo Perlas.lt paskyrą pamačiau, jog joje liko 5 eurai ir nusprendžiau juos išleisti žaisdamas „Blitz loto“. O štai dabar, nepraėjus net dvidešimt keturioms valandoms nuo tos minties, rankose laikau dokumentus, patvirtinančius 50 000 eurų laimėjimą. Kaip ir sakiau, tikėjausi laimėti, tačiau viskas vis dar atrodo neįtikėtina“, – šypsojosi vyras.

Laimėtojas taip pat dalinosi, kad loterija jam atrodo kaip puiki priemonė greitai įgyvendinti turimus planus: „Sutaupyti tokią sumą kaip 50 000 eurų įmanoma, tačiau tam reikėtų daug laiko. Manau, kad dėl to žmonės ir žaidžia loterijoje – tam kad laimėję galėtų greitai įgyvendinti savo svajones.“ 

Momentinė e-loterija „Įspūdingi pinigai“ – žaidėjų mėgstamos momentinės loterijos „Įspūdingi pinigai“ analogas internete, priklausantis „Blitz loto“ žaidimų kategorijai. „Įspūdingi pinigai“ žaidėjai su vienu bilietu gali laimėti net 23 prizus, o didžiausi laimėjimai siekia net iki 250 000 eurų. Andrej 50 000 eurų laimėjimą atnešusio bilieto kaina – 2 eurai.