Į elektroninę prekybą „neria“ ir momentinės loterijos bilietai

Pakeitęs daugybę įpročių, karantinas paskatino ir naujų pramogų, apie kurias anksčiau net nesvajojome, atsiradimą. Viena iš jų – naujiena Lietuvoje ir Baltijos šalyse – galimybė momentinės loterijos bilietų įsigyti internetu, užsukus į prekybos centrą internete „Varlė.lt“.

Populiariausi – netikėti sprendimai

Dar prieš kelis mėnesius net nebūtumėm pagalvoję, jog mėgausimės amerikietiška pramoga, kino seansais oro uoste, ar mėgstamų grupių koncertų klausysimės sėdėdami automobilyje. Tokie sprendimai padeda ne tik naujai mėgautis įprastomis pramogomis, bet ir joms suteikia naujų atspalvių. Jie taip pat sulaukia daug dėmesio iš pramogų pasiilgusių lietuvių.

Viena iš tokių pramogų – momentinė loterija. Retėjant apsilankymų prekybos centruose skaičiui per savaitę, daug loterijos žaidėjų prarado galimybę pirkinių sąrašą papildyti mėgstamos loterijos bilietais. Siekiant patenkinti šį norą ir reaguoti į visuomenės poreikį, pristatytas inovatyvus sprendimas Baltijos šalyse – momentinės loterijos bilietų prekyba internetu.

„Nuolat plečiame prekybos tinklą, todėl supratę, jog mūsų žaidėjus nudžiugintų galimybė momentinės loterijos bilietų įsigyti internetu, nusprendėme ją sukurti. Tai padaryti mums padės prekybos centras internete „Varlė.lt“, – teigė UAB „Perlas Network“ prekybos direktorius Tadas Malinauskas.

Bilietų saugumas – svarbiausia

Ruošiantis pristatyti šią naujieną, ypač daug dėmesio skirta saugumui. „Žaidėjams ir prekybos internetu klientams siūlome naują patirtį, todėl projekto įgyvendinimas užtruko keletą mėnesių. Labai svarbu, jog pirkdami bilietus internetu, žaidėjai jaustųsi saugiai“, – pasakojo T. Malinauskas.

T. Malinauskui pritarė ir „Varlė.lt“ direktorius Marius Butauskas, kurio teigimu, kaip ir pristatant maisto produktus ar namų apyvokos daiktus, didžiausias dėmesys bus skirtas profesionalumui ir klientų pasitenkinimui.

„Džiaugiamės klientams galėdami pasiūlyti paslaugą, kurios Lietuvoje iki šiol nebuvo ir kad, prekyba internetu pasiekia vis daugiau netradicinių prekių kategorijų. Loterijų bilietai parduotuvėse – įprasta prekė, loterijų gerbėjai žinojo, kur jie padėti ir iš kokios pasiūlos galės rinktis. Internete šią patirtį kuriame „nuo nulio“. Šiuo metu apskritai darome daug eksperimentų  ir ieškome efektyviausio pardavimo būdo“, – dalinosi prekybos centro internete „Varlė.lt“ įkūrėjas ir vadovas Marius Butauskas. 

Galės rinktis ir naujas, ir seniai mėgstamas loterijas

Loterijos bilietai papildo dažno lietuvio prekių krepšelį, todėl „Varlė.lt“ bus galima įsigyti ir jau pamėgtų, daug laimėjimų atnešusių „Olifėja“ bei „Euloto“ organizuojamų momentinių loterijų bilietų, tai – „Sėkmės 7 (2 Eur)“, „Sėkmės 7 (5 Eur)“, „Deimantų spindesys“, „Karališki turtai“, ir rinkoje neseniai pasirodžiusių naujienų – „Ketvirtis milijono“, „Siek aukso!“, „James Bond 007“, „5X“.

„Varlė.lt“ kategorijoje „Loterijos“ iš viso galima įsigyti 15-os skirtingų momentinių loterijų bilietų. Vėliau šis asortimentas plėsis.

„Žaidėjai terminalinių loterijų „Teleloto“, „Vikinglotto“, „Eurojackpot“, „Jėga“ ir „Kenoloto“ bilietus jau daugybę metų perka internetu. Galimybė ir momentinės loterijos laimėjimais mėgautis net neišėjus iš namų, juos tikrai nudžiugins. Pagalvokite, kaip smagu sulaukus „Varlė.lt“ užsakytų prekių savaitgalio pramogoms, kartu gauti ir loterijos bilietą, galintį atnešti laimėjimus iki  250 000 Eur“, – sakė T. Malinauskas.

Prasidėjus karantinui, „Varlė.lt“ supaprastintomis sąlygomis pakvietė prie savo platformos Marketplace jungtis ir prekiauti visus verslus, kurie dėl karantino patyrė nuostolių ar buvo priversti uždaryti savo parduotuves. Šiuo pasiūlymu pasinaudojo apie 700 įmonių.

Šiuo metu „Varlė.lt“ prekybos centre internete pirkėjai gali rinktis iš daugiau nei 500 000 unikalių prekių ir daugiau nei 1400 gamintojų. Praėjusiais metais „Varlė grupės“ apyvarta viršijo 55 milijonus eurų.