Į lovą – daugiau nei 67 tūkst. Eur

Tarptautinėje loterijoje „Vikinglotto“ vilnietis Paulius (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) atspėjo 5 iš 6 pagrindinių bei vieną „vikingo skaičių“ ir laimėjo penkiaženklę sumą – 67 662 Eur. Beje, dėl šio prizo vyrui nė neprireikė atsikelti iš lovos. Mat laimingą bilietą jis įsigijo internetu.

Džiaugėsi ir dėl 4 Eur

Paulius loto.lt žaidėjo paskyrą internete susikūrė prieš maždaug tris metus. Nuo tada jis  turi galimybę loterijų bilietų įsigyti bet kada ir bet kur – kai tik to užsinori.

„O dažniausiai sudalyvauti kokiame žaidime sugalvoju jau gulėdamas lovoje, prieš miegą,. Taip buvo ir tąkart – ketvirtadienį vakare įsigijau kelis „Vikinglotto“ bilietus“, – pasakoja vilnietis.

Toje pačioje lovoje po savaitės Paulius sužinojo tapęs laimėtoju. Ryte, tik prabudęs, vyras pasitikrino elektroninį paštą ir pamatė sveikinantį laišką. Tik ne tą.

„Kitas „Vikinglotto“ bilietas laimėjo 4 Eur – tai aš kažkaip tik tą laimėjimą užfiksavau, pasidžiaugiau ir tiek. Vakare, kai prisijungiau prie paskyros, pamačiau, kad yra ir kitas laimėjimas. Kur kas didesnis. Iškart skambinau į loterijos atstovybę ir klausiau, ar čia ne kokia klaida“, – prisimena daugiau nei 67 000 Eur laimėtojas.

Pinigai padės pagaliau įsikurti

Galiausia įsitikinęs, jog būtent jo sąskaitą papildys penkiaženklė suma, Paulius žinia pasidalino su šeima.

„Visi labai apsidžiaugė, nes šis laimėjimas reiškia, kad greičiau keliausime į naujus namus. Kaip tik baigėme statytis namą, šiek tiek trūko pinigų įsirengimui. Dabar galėsime nesijaudindami įsikurti“, – atsidūsta „Vikinglotto“ žaidėjas.

„Vikinglotto“ loterija organizuojama Lietuvoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Slovėnijoje, Belgijoje, Estijoje, Latvijoje, Islandijoje ir Švedijoje. Žaidėjai iš šių šalių kiekvieną trečiadienį varžosi dėl Aukso puodo, kuris varijuoja nuo 3 iki 25 milijonų eurų, bei kitų piniginių prizų.

Didžiausia suma, kurią „Vikinglotto“ laimėjo lietuvis – 13 milijonų eurų. Tiek 2021 metais atiteko vilniečiui.