Įgyvendink svajonę: laimėk kelionę į Ameriką dviem

Nesibaigiantys gamtos ir architektūros paminklai: dangoraižiai taip besistiebiantys aukštyn, kad regis skrodžia kiaurai dangų, kaip skruzdėlės skubantys žmonės. O gal – vėjas pustantis dykumos smėlį, galimybė pastovėti ant skardžio žvelgiant į vieną iš giliausių pasaulio kanjonų ar stebėti šimtus banglentininkų, kurie stengiasi sugauti „greičiausią bangą“. Tai – Amerika, dažnai vadinama svajonių šalimi ir karaliaujanti daugelyje kelionių žemėlapių – tai kelionė, kurią lydi jausmas, ir patirtis.

Tokiai kelionei dažniausiai reikia ilgo pasiruošimo ir planavimo, tačiau dviem laimingiesiems reikės tik susirasti po draugą, susikrauti lagaminus ir atsipalaidavus mėgautis. Šie žmonės mėgausis amerikietiškais laimėjimais loterijoje „Teleloto“. Laimėtojams atiteks dvi kelionės dviem asmenims į Ameriką. Šiems žaidimams bilietus galima įsigyti sausio 12-25 dienomis.

Loterijos organizatoriai pasirūpins visomis kelionės išlaidomis: lėktuvo bilietais, nakvyne, pervežimais iš vieno objekto į kitą, ekskursijų ir gido mokesčiais. „Teleloto“ taip pat siūlo rinktis norimą variantą – patiems išsirinkti kelionės maršrutą arba rinktis maršrutą, sudarytą bendradarbiaujant su kelionių ekspertais.
Rekomenduojamas maršrutas, kuriame susipins kvapą gniaužianti gamta ir architektūra:

1 diena. Los Andželas
2 diena. Los Andželas–Palm Springsas PALM SPRINGSAS–Finiksas / Skotsdeilis
3 diena. Finiksas / Skotsdeilis–Sedona–Didysis kanjonas
4 diena. Didysis kanjonas–Paminklų slėnis–Peidžas / Pauelio ežeras
5 diena. Peidžas / Pauelio ežeras–Kanabas–Braiso kanjonas
6 diena. Braiso kanjonas–Zajono nacionalinis parkas–Las Vegasas
7 diena. Las Vegasas
8 diena. Las Vegasas–Mirties slėnis–Mamutų ežero kurortas
9 diena. Mamutų ežero kurortas–Josemičio nacionalinis parkas
10 diena. Josemičio nacionalinis parkas–San Fransiskas
11 diena. San Fransiskas
12 diena. San Fransiskas–Monterėjus / Karmelis–Centrinė pakrantė
13 diena. Centrinė pakrantė–Santa Barbara–Malibu–Beverli Hilsas–Los Andželas

 

Kartu su kelionėmis, „Teleloto“ žaidėjai taip pat galės laimėti 10 automobilių – 2 keturiais ratais varomus „Jeep Compass“ ir 8 ypač patogius „Ford Fiesta“ bei 200 amerikietišką dvasią simbolizuojančių prizų. Tai – plačiaekraniai televizoriai, spragėsių ruošimo bei kavos aparatai.

Įsigyti bilietų amerikietiškos dvasios įkvėptiems „Teleloto“ žaidimams galima sausio 12-25 dienomis, žaidimai vyks sausio 19 ir 26 dienomis per LNK.