Ilgametė laimingų skaičių kombinacija šeimai atnešė 5000 Eur

„Laimingą „Eurojackpot“ bilietą „Perlo“ terminale patikrino mano vyras, kuris sužinojęs apie laimėjimą bandė mane apgauti – į namus grįžo nuliūdęs ir nelaimingas. Tik po kelių minučių pranešė, jog laimėjome“, – juokėsi vilnietė Gražina, į loterijos būstinę atvykusi atsiimti daugiau nei 5000 Eur laimėjimo.

Gražina sakė, jog negalėjo patikėti laimėjimu, todėl laimingą bilietą dar kartą patikrino ir internetu, norėjo įsitikinti, jog laimė nusišypsojo būtent jiems.

„Laimėjimą atnešusį bilietą ne tik patikrino, bet ir įsigijo mano vyras, jo – laimingesnė ranka. Jis net savo laimingų skaičių kombinaciją, kurią nuolat naudoja, turi“, – pasakojo moteris ir pridūrė, jog didesnis laimėjimas jiems – pirmasis.

„Bilietus perkame keletą kartų per mėnesį, dažniausiai po kelis. Neseniai buvome įsigiję tris bilietus ir du iš jų buvo laimingi – iš viso laimėjome 20 eurų, o šį kartą buvome labai maloniai nustebinti. Tikrai nesitikėjome laimėti tokią sumą“, – vis dar negalėjo patikėti vilnietė.

Paklausta, ar jau nusprendė, kur išleis laimėjimą, moteris dar labiau nudžiugo – jį investuos į naują būstą.

„Taupome būsto paskolai, todėl ypatingai džiaugiamės laimėjimu! Tikimės, jog jau netrukus galėsime įsikelti į naujus namus“, – šypsojosi laimėtoja.