„JĖGA“ 116 000 eurų laimėtojas: tikint, galima kalnus nuversti

Legendinio žaidimo „JĖGA“ žaidėjo Gintaro atostogos Šventojoje pasibaigė geriau nei puikiai – Didžiojo prizo – 115 919 eurų, laimėjimu!

Vokietijoje su šeima jau dešimtmetį gyvenantis Gintaras – ilgametis „JĖGA“ entuziastas, loterijos bilietus perka kiekvieną kartą, kai apsilanko Lietuvoje.

„Dar prieš grįžtant į Lietuvą atostogų, pagalvojau, kad jau pats laikas laimėti, todėl bilietus pirkau kasdien. Žaidžiu daug metų ir iki šiol nebuvo pavykę laimėti didelio piniginio prizo. Esu tikras, jog tiems žmonėms, kurie tiki, jog jiems pasiseks – ir pasiseka. Svarbiausia – visiškai tikėti savo jėgomis ir niekada nesuabejoti savo tikėjimu. Juk sakoma, kad tikint, net jeigu tas tikėjimas toks mažas, kaip aguonos grūdas – galima kalnus nuversti. Taip galvodamas ir laimėjau“, - džiaugėsi Gintaras.

Laimėtojas pasakojo, kad apie Šventojoje laimėtą didelę sumą sužinojo tiesiog išėjęs pasivaikščioti – išgirdo praeidamas pro automobilį, kuriame grojo radijas.

„Eidamas išgirdau iš gatvėje stovinčio automobilio sklindantį radiją. Tuo metu pranešė apie „JĖGA“ laimėjimą. Pirma mintis tai išgirdus, buvo, jog būtent aš ir esu laimėtojas, kuriam pasisekė. Nepaisant to, patikrinęs bilietą prekybos centre, nustebau. Išėję su žmona kurį laiką tiesiog tylėjome“, - sakė laimėtojas.

Žaidėjo šeima laimėtus 116 000 eurų investuos į nekilnojamąjį turtą – apmokės Vokietijoje įsigyto buto paskolą, planuoja sūnui padovanoti automobilį.

Gintaras taip pat dalinosi, jog domisi tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje vykstančių loterijų laimėjimais, o „JĖGA“ žaidimą renkasi dėl žaidimo dažnumo – loterijoje galima laimėti kasdien.

„Man labai patinka, kad žaidžiant „JĖGA“ laimėti galima kiekvieną dieną. O dabar, kadangi tikėjimas atnešė lauktus rezultatus – laimėjimą, tikiu, jog susitiksime dar ne kartą, laimint ir dar didesnius prizus“, - pokalbį su šypsena baigė laimėtojas.

Prieš tai Didysis „JĖGA“ prizas buvo laimėtas pernai metais, tuomet pasisekė nuosavą verslą turinčiam vyrui, jam atiteko 142 487 eurai.