Kaimynams įdomiausia, kur pirktas 17 314 Eur atnešęs bilietas

Gegužės viduryje susipažinome su Birute iš Luokės. Ši žaidėja laimėjo „Teleloto“ Didįjį prizą – 17 314 Eur.

„Laimingą bilietą internetu patikrino mano draugas. Pamatęs laimėtą sumą pakvietė mane, o man net vaizdas susiliejo, turėjau užsidėti akinius. Laimėta suma – mums labai didelė“, – pokalbį pradėjo Birutė.

Žaidėja pasakojo, kad dar didesnis loterijos entuziastas – jos draugas. Pora kiekvieną sekmadienį turi po kelis „Teleloto“ bilietus ir dažnai džiaugiasi kampų ar eilutės laimėjimais.

„Jau patikėjome laimėjimu, tačiau iš pradžių buvo labai sunku suvokti, kad būtent mes laimėjome didžiausią to sekmadienio „Teleloto“ prizą“, – džiaugėsi moteris ir pridūrė, kad kiekvieną kartą galvojant apie laimėjimą, jai norisi juoktis. Tokia – Birutės laimės išraiška.

Laimėjimu džiaugiasi ne tik pora, bet ir visa Luokė: „Iškart visiems papasakojau, tokio džiaugsmo niekaip nenuslėpsi. Kaimynai netiki, kad laimėjome būtent mes, ir visi, kaip vienas, klausia – kur pirktas laimingas bilietas. Dabar ir jie bandys savo sėkmę.“

Šypsena moters balse nedingo ir pasakojant, koks reikalingas jiems buvo šis laimėjimas.

„Susiremontuosime savo butą, gal net sodybą nusipirksime. Kaip ir minėjau, 17 000 eurų – dideli pinigai, kurių mums labai reikėjo. Gal ir laimėjom būtent dėl to, kad niekada nenorėjome milijonų?“  – atsiimdama laimėtą sumą svarstė žaidėja.