Kas laimės TELELOTO Dešimtmečio atlyginimą?

Artėjantis sekmadienis vienam iš „Teleloto“ žaidėjų bus ypatingas – jau rugsėjo 1 d. paaiškės laimingasis ar laimingoji, kuriam atiteks didysis  „Teleloto“ vasaros prizas – Dešimtmečio atlyginimas – 120 000 eurų. Kiekvieno vasaros žaidimo metu, buvo renkamas pretendentas laimėti Dešimtmečio atlyginimą, iš 12 laimingų bilietų, kurie buvo atrinkti, atsiliepė 8 kandidatai. Kuris iš jų taps laiminguoju?

Pirmasis pretendentas – laisvas menininkas, Valentinas iš Vilniaus – ilgametis „Teleloto“ gerbėjas, jau keturis kartus buvo laimėjęs pakvietimus į televizijos studiją, vieną iš jų – per savo gimtadienį. Dėl savo aistros žaidimui, Valentinui pavyko sukaupti nemažai laimėjimų – nuo daiktinių prizų, kaip išmanioji apyrankė ar virdulys, iki piniginių laimėjimų. Laimėjęs Dešimtmečio atlyginimą, Valentinas pirmiausiai leistųsi į kelionę po Maltą, o likusį laimėjimą investuotų į nekilnojamąjį turtą.

Antrasis pretendentas – uteniškis Vaidotas, dirbantis metalo apdirbimo įmonėje. Vaidotas laimingą bilietą patikrino internetu ir tik po antrojo patikrinimo patikėjo, jog tapo vienu iš pretendentų į 120 000 eurų prizą. Žaidėjas pasakojo, kad dar negalvoja, kur investuotų laimėjimą, galvos apie tai – jeigu nusišypsos fortūna. Žaidėjas juokėsi, kad net ir gavęs paguodos prizą – 300 eurų, galės džiaugtis didžiausiu piniginiu prizu, kurį teko laimėti.

Dar vienas pretendentas laimėti Dešimtmečio atlyginimą – Valdas iš Kauno. Mediku dirbantis žaidėjas džiaugiasi pakliuvęs tarp dvylikos laimingųjų. Žinia apie tapimą pretendentu jam buvo smagi ir netikėta. Valdas abejoja savo sėkme – mano turįs nelaimingą ranką, o patvirtinus, jog 120 000 eurų laimėjimas bus išmokėtas iš karto, žaidėjas neteko amo. „Galvojau, kad laimėjimas bus išmokamas dalimis, per dešimt metų. Esu labai nustebintas, nes reikėtų labai gerai pagalvoti, kaip tikslingai investuoti tokią didelę pinigų sumą“, - negalėjo patikėti žaidėjas. 

Ketvirtoji pretendentė – senjorė iš Vilniaus, Stasė. „Laimėjimas labai praverstų, susiremontuočiau namo stogą ir investuočiau į sveikatą. Pamačiusi, kad tapau pretendente laimėti tokią didelę pinigų sumą, negalėjau tuo patikėti“, - sakė pretendentė. Senjorė – nuolatinė „Teleloto“ žaidėja, kuriai žaidimas – viena maloniausių savaitgalio pramogų.

Kita pretendentė – Seliomėja iš Jurbarko, vadovaujanti sandėliui. Žaidėja žiūrėjo laidą ir kai pranešė vyrui, jog tapo pretendente į Dešimtmečio atlyginimą, jis manė, kad Seliomėja meluoja. „Vyras paklausė ar jam meluoju“, - juokėsi žaidėja. Pretendentė dalinosi, kad 120 000 eurų būtų pirmas didelis jos laimėjimas, kurį išleistų būsto remontui ir kelionėms. „Žinoma, tikiuosi, jog pasiseks, tačiau dar anksti apie tai galvoti, nes gali ir nepasisekti“, - sakė moteris.

Šeštasis pretendentas – Darius iš Kelmės rajono, dirbantis medelyne. Darius „Teleloto“ bilietus dažniausiai perka internetu – taip patogiausia. Gavęs elektroninį laišką, kad jo bilietas buvo laimingas, žaidėjas labai nustebo: „Labai netikėta, kad pasisekė. Prieš keletą metų laimėjau dviratį. Tada vyko žaidėjams, bilietus perkantiems internetu, skirta akcija ir būtent man nusišypsojo sėkmė laimėti pagrindinį prizą. Nežinau ar pasiseks ir dabar, bet sėkmė mane tikrai kartais aplanko“, - džiaugėsi žaidėjas. Laimėtą sumą Darius investuotų į savo ūkį.

Dar viena pretendentė – Rima iš Panevėžio. Laimingą bilietą įsigijo žaidėjos dukra, iš Danijos atvykusi aplankyti tėvų. „Kai grįžta, dukra visada perka „Teleloto“ bilietus ir praktiškai visada laimi bent keletą eurų. Šį kartą buvome išvažiavę apsipirkti ir įsigijome patį paskutinį „Teleloto“ bilietą, kuris buvo prie kasos, dėl to džiaugsmas – dar didesnis“, - pasakojo žaidėja. Rima ir pati visada perka loterijos bilietus, tačiau laimėti didelį prizą dar nebuvo pavykę. Panevėžietė sakė, kad laimėjusi 120 000 eurų, gerai pagalvotų, kaip racionaliai investuoti didelę sumą.

Aštuntoji pretendentė į Dešimtmečio atlyginimą – 120 000 eurų, Aistė iš Vilniaus, kuri į studiją atvyks vietoje savo senelio. „Pretendentu tapo mano senelis, tačiau jis – senjoras, todėl vietoje jo bandysiu laimėti 120 000 eurų. Jausmas dalyvauti laidoje ir pretenduoti – labai geras. Jeigu pavyks laimėti – laimėjimą atiduosiu seneliui, kuris, greičiausiai, investuos į savo sveikatą“, - pasakojo Aistė.

Paskutinė prie pretendentų prisijungė devintoji žaidėja – Inga iš Šiaulių. Šiuo metu tris vaikus auginanti žaidėja „Teleloto“ bilietą įsigijo paraginta draugės, nors paprastai loterijoje dalyvauja labai retai. „Praktiškai niekada neperku loterijos bilietų. Neseniai draugė, kuri yra loterijos entuziastė, paragino įsigyti „Teleloto“ bilietų, o aš, ilgai negalvodama, internetu nusipirkau vieną bilietą. Tikrai nesitikėjau laimėti, juolab pretenduoti į tokį didelį prizą. Vis dar esu nustebusi ir labai džiaugiuosi“, - dalinosi Inga ir pridūrė, kad daug negalvojo kaip išleistų laimėjimą, greičiausiai – įsigytų didesnį būstą, reikalingą didelei šeimai.

Šventinę „Teleloto“ laidą matysite jau rugsėjo 1-ąją, 17:20 per LNK. Nepamirškite žiūrėti ir palaikyti savo favorito, kuris jau netrukus džiaugsis net 120 000 eurų laimėjimu!