Kelionės autobusu metu laimėjo 7500 Eur

„Blitz loto“ žaidėja Ingrida iš Vilniaus leidosi į „Nuotykius Amazonėje“, kurie atnešė 7500 Eur laimėjimą.

Sėkmingą „Blitz loto“ žaidimą moteris žaidė kelionės autobusu metu. Laimėtoja važiavo aplankyti kaime gyvenančių giminaičių ir nusprendė laiką praleisti su pamėgta pramoga – „Blitz loto“ žaidimais.

„Kai pamačiau, kad laimėjau 7500 Eur – nepatikėjau. Manau, visada sunku patikėti, kai kelių eurų ar net mažesnė investicija, gali atnešti tūkstantinius laimėjimus. Esu labai laiminga“, – sakė Ingrida.

Žaidėja sėkmę bando visose loterijose, tačiau labiausiai mėgsta „Blitz loto“. Jai patinka patogumas – momentines e-loterijas gali žaisti ir kompiuteriu, ir telefonu, tai darydama pasirinktoje vietoje, pasirinktu laiku. „Važiavau autobusu ir laimėjau – geriau ir patogiau nebūna. Taip pat mėgstu loterijos rezultatą sužinoti iš karto. Tam puikiai tinka „Blitz loto“ žaidimai“, – dalinosi moteris.  

Sužinojusi apie laimėjimą, Ingrida iškart pranešė giminaičiams ir artimiausiems draugams –  norėjo pasidalinti savo džiaugsmu.

„Visi labai džiaugiasi mano laimėjimu. Planuoju jį investuoti į nekilnojamąjį turtą. Norėčiau įsigyti butą, todėl ši suma puikiai prisidės prie pradinio įnašo“, –  planus atskleidė laimėtoja.

Pokalbio pabaigoje Ingrida sakė, kad ir toliau keliaus po džiungles su „Nuotykiais Amazonėje“, nes šiame „Blitz loto“ žaidime jai sekasi labiausiai.