KENOLOTO laimėtojo draugai: „Sugalvok laimingą kombinaciją ir mums“

Trakuose – laimėjimų šventė. KENOLOTO bilietus internetu perkantis Saulius džiaugiasi 10 000 Eur suma, laimėta prieš pat jubiliejų – 50-ąjį gimtadienį.

Loteriją savo hobiu vadinantis žaidėjas turi asmeninę laimingų skaičių kombinaciją, su kuria dalyvauja abiejuose kiekvienos dienos KENOLOTO tiražuose.

„Mėgstu loteriją, o dar labiau mėgstu laimėjimo malonumą, todėl KENOLOTO žaidžiu strategiškai. Kiekvienam loterijos tiražui nusiperku po keletą bilietų su patinkančių skaičių kombinacija“, – pasakojo žaidėjas.

Elektroniniai laiškai apie smulkius laimėjimus taip pat dažnai pasiekia trakiškį. Prieš kelis mėnesius vienas iš jų buvo netikėtas – informavo apie 500 Eur laimėjimą, o pastarasis, pranešęs apie 10 000 Eur sumą, suteikė dar daugiau džiaugsmo.

„Labai smagu, jog pasisekė. Tuojau minėsiu penkiasdešimtmetį, todėl laimėjimas bus puiki jubiliejinė dovana sau. Kai draugams papasakojau kokią sumą laimėjau, daug jų sakė, kad prašys ir jiems sugalvoti po laimingą skaičių kombinaciją“, – juokėsi Saulius.

Laimingų skaičių atneštą laimėjimą Saulius ketina investuoti į būsto remontą. Pokalbio pabaigoje žaidėjas taip pat sakė, kad ir toliau mėgausis loterija ir kiekvienu laimėjimu.