Kur išvažiuos antrasis „VW Touareg“: į Ukmergę, Šiaulius, Švenčionis ar Obelius?

Pirmąjį rugpjūčio sekmadienį „Teleloto“ studijoje laukia laimėjimų šventė. Paaiškės kam atiteks antrasis vasaros hitas „Volkswagen Touareg“ visureigis.

Per keturias savaites buvo paskelbti 8 laimingų bilietų numeriai, kuriuos turintys žaidėjai tapo pretendentais laimėti antrąjį visureigį.

Sekmadienį visi šie žaidėjai atidarys lobių skrynias ir išsiaiškins, kuriam iš jų atiteks visureigio rakteliai. Kitiems pretendentams atiteks piniginiai prizai nuo 500 Eur iki 3000 Eur.

Iki laimingojo žaidimo likus keletui dienų, susisiekėme su jau užsiregistravusiais pretendentais, kad sužinotumėme kokiomis emocijomis gyvena pretendentai.

Pirmoji pretendente tapusi Indrė iš Šiaulių labai nustebo sužinojusi, kad taps pretendente. Moteris labai džiaugiasi, jog laimėjimas bus pačios jos rankose: „Jeigu pati pasirinksiu laimingą skrynią – džiaugsmas bus labai didelis.“

Laimingą bilietą internetu įsigijęs Tomas iš Švenčionėlių taip pat labai nustebo sužinojęs, jog gali laimėti visureigį arba piniginį prizą: „Labai džiaugiuosi ir vis dar esu nustebęs. Įsigijus „Teleloto“ bilietą už 1 eurą, reikia mėgautis kiekvienu laimėjimu, nes tokia maža pinigų suma gali atnešti šimtus kartų didesnius laimėjimus, ką jau kalbėti apie naują automobilį.“

Trečioji pretendentė laimėti „Volkswagen Touareg“ visureigį – Gerda iš Obelių. „Mano močiutė, kuri ir nusipirko laimingą bilietą – didelė „Teleloto“ gerbėja, norėjo, kad vietoje jos dalyvaučiau studijos žaidime. Tikiuosi, kad man pavyks šeimai padovanoti naują visureigį. Tai būtų puiki dovana močiutei, kuri labai džiaugiasi tapusi pretendente“, – sakė Gerda.  

Dar viena pretendentė iš Šiaulių – senjorė Aldona, juokėsi, kad bijo dviejų dalykų – dalyvauti laidoje ir jog neišsirinks skrynios su didžiausiu laimėjimu. „Esu laimėjusi ne vieną didesnį piniginį prizą, dabar būtų smagu laimėti ir visureigį. Jau dabar jaudinuosi dėl to, kokį prizą laimėsiu, o ir televizijos studijoje dar niekada nebuvau, todėl ir tai kelia nuostabą. Džiaugsiuosi kiekvienu prizu, svarbiausia, kad laukia labai įdomus sekmadienis su daug naujų patirčių“, –  džiaugėsi šiaulietė.

Praėjusį sekmadienį pretendentu tapęs Saulius iš Ukmergės juokėsi, kad „Teleloto“ žaidžia jau taip ilgai, jog automobilio nusipelnė dėl lojalumo. „Teleloto“ žaidžiu daugybę metų, jeigu laimėčiau visureigį, tai būtų didžiausias laimėjimas per visus metus. Ir apskritai – jau pats laikas laimėti didelį prizą, o naujas automobilis puikiai tam tiktų“, – juokėsi žaidėjas.

Kiti trys pretendentai, paskelbti „Teleloto“ žaidimuose, vykusiuose liepos 5-26 dienomis, dar neužsiregistravo sekmadienio žaidimui.

Rugpjūčio 2-osios laidoje kartu su „Volkswagen Touareg“ laimėjimu, paaiškės ir du pirmieji pretendentai, kurie vasaros pabaigoje varžysis dėl trečiojo su „Volkswagen Touareg“ raktelių. Šią savaitę „Teleloto“ žaidėjų taip pat laukia daugiau nei 250 daiktinių vasaros prizų, „Toyota Yaris“ automobilis ir Aukso puodas su net 280 000 eurų.