Laimėjimai – pramogoms su artimaisiais ir šventinėms dovanoms

Žaidėjus internetu, kurie renkasi greitį ir patogumą perkant loterijos bilietus, ir toliau džiugina kasdieniai papildomi laimėjimai po 1000 Eur.

Iki lapkričio 17 d. vyksta akcija „3 bilietus internetu perki – 1000 eurų laimėti gali“. Jau paskelbti 24 laimėtojai, kuriems išdalinta jau daugiau nei 20 000 Eur.

Vienas iš šios akcijos laimėtojų – Algirdas iš Marijampolės, džiaugėsi, jog laimėjimą galės skirti neeilinės progos šventimui.

„Laimėjimas labai nudžiugino. Su žmona kartu esame jau 40-imt metų, planuojame vakarėlį, kuriam  ir skirsime laimėtą sumą“, –  linksmai pasakojo laimėtojas. Algirdas taip pat pasidalino, kad įsigyti bilietai atnešė ne tik akcijos, bet ir TELELOTO laimėjimą. Žaidėjui atiteko 50 Eur vertės CIRCLE K automobilių plovyklos čekis.

Laimėjimu džiaugiasi ir Birutė iš Kazlų Rūdos. „Pamačiusi elektroninį laišką, informuojantį apie laimėjimą, labai nustebau, tikrai nesitikėjau laimėti. Manau, kad visi laimėjimai kelia džiaugsmą, svarbiausia juos protingai panaudoti. Dėl to, savo laimėjimą skirsiu šeimai. Suplanuosiu staigmeną vaikams ir anūkams. Visi kartu linksmai ir kokybiškai praleisime laiką“, – šypsojosi Birutė.

Dar vienas akcijos laimėjimas atiteko Kuršėnuose gyvenančiai Simonai.

„Sužinoję apie mano laimėjimą ir tai, kad perkant bilietus internetu galima laimėti ne tik loterijos, bet ir papildomus prizus, draugai aktyviai bando savo sėkmę“, - juokėsi žaidėja.

Simona sakė, jog laimėtu 1000 Eur papildys šeimos biudžetą ir artimuosius nudžiugins kalėdinėmis dovanomis.

Prisijungti prie Algirdo, Birutės, Simonos ir dar 21 laimėtojo labai paprasta. Jums tereikia įsigyti 3 ir daugiau bet kurios iš loterijų TELELOTO, VIKINGLOTTO ir EUROJACKPOT bilietus vienu užsakymu, ir pasinaudoti paskutine proga kasdien laimėti NET 1000 Eur papildomą prizą. O jei pasiseks?

Akcijos taisykles rasite čia >

Laimėtojų sąrašą galite rasti čia >.