Laimėjimas – geriausias įvykis per visą žaidimo istoriją

Nuo pat žaidimo pradžios „Teleloto“ žaidžiantiems kalvarijiečiams – 15 791 Eur – Didžiojo prizo laimėjimas ir daugybė puikių emocijų.

Beveik 16 000 Eur laimėjimas aplankė žaidėjus, sėkmę „Teleloto“ bandančius beveik kiekvieną sekmadienį. „Laimėjo tėvai ir mane atsiuntė atsiimti laimėjimo. Pats „Teleloto“ žaidžiu gana retai, o tėvai – ilgamečiai loterijos gerbėjai“, – pasakojo laimėjimą atsiėmęs Darius.

Dariaus tėvai yra pripratę prie mažesnių laimėjimų ir daiktinių prizų, tačiau beveik 16 000 Eur suma – didžiausias jų laimėjimas, kuriuo vis dar negali patikėti.

„Juokiuosi, kad tėvams laimėjimas yra gyvenimo įvykis. Žinoma, pirkdami loterijos bilietus jie visada pasvajoja laimėti didelę sumą pinigų, tačiau kai tai nutinka – visada sunku patikėti. Užplūsta daugybė emocijų. Pažįstame kalvarijiečių, kurie yra laimėję automobilius ar daiktinius prizus, tačiau mūsų aplinkoje tai – pirmas Didžiojo prizo laimėjimas. Tad kylantis džiaugsmas – dvigubas“, – sakė vyras.

Darius pasakojo, jog tėvams sekasi ir „Teleloto“ studijos žaidimuose. „Momentas kai „Degančios linijos“ prizas siunčiamas žaidėjams namuose – tėvams laimingas. Yra net keletą kartų laimėję šios žaidimo prizus“, – dalinosi Darius.

Vyras taip pat prisiminė, kad jo tėčio dovanoti bilietai atneša sėkmę ir giminaičiams. Štai kovo 8-osios proga giminaitei įteiktas bilietas laimėjo kvietimą į „Teleloto“ studiją.

Laimėtojai planuoja dalį sumos padalinti Dariui ir jo broliui, o likusius pinigus investuoti į aplinkos apželdinimą namuose ar jų remontą.

Pokalbio pabaigoje Darius šypsojosi, kad tėvų sėkmė jų draugus ir giminaičius paskatins labiau pasitikėti savo jėgomis, o tada – į Kalvariją atneš ir Aukso puodo laimėjimą.