Laimėtus 29 000 Eur atiduos vaikams

Rimas iš Skaudvilės – šventinis laimėtojas! Tik Lietuvai skirtas VIKINGLOTTO 5+1 prizas – 29 372 Eur – šiam žaidėjui atiteko Kovo 11-ąją.

„Draugas pasakė, kad Skaudvilėje kažkas laimėjo beveik 30 000 Eur. Nustebau ir skubiai internetu pasitikrinau tris VIKINGLOTTO bilietus, kuriuos turėjau. Pirmasis buvo nelaimingas, antrasis atnešė 3 Eur laimėjimą, o trečiasis – nustebino daugiau nei 29 000 Eur“, – pasakojo laimėtojas.

Rimas sakė, kad laimėjimu džiaugiasi, tačiau patį laimėjimo faktą priėmė ramiai ir rimtai.

„Loterija – man pramoga, tačiau į laimėjimus žiūriu ramiai. Tai yra – manau, kad tiems, kurie tiki savo sėkme ir perka bilietus, kažkada pasiseka laimėti didesnes sumas. Tikrindamas bilietus visada prisimenu anekdotą, kuriame sakoma, jog visi svajoja laimėti loterijoje, tačiau pamiršta ar dėl dar kitokių priežasčių net nenusiperka bilietų. Būtent bilieto turėjimas yra pirmas žingsnis į laimėjimus“, – teigė vyras. 

Žaidėjas taip pat šypsojosi, jog pažįsta daug žmonių, kuriuos yra aplankiusi loterijos fortūna: „Pats pažįstu daug žmonių, kurie yra laimėję loterijoje, taip pat esu girdėjęs apie laimėjimus mūsų rajone. Tai – džiaugsmingos naujienos, apie kurias visi kalba. Smagu, jog žmonėms pasiseka laimėti. Tikiuosi, jog jie savo laimėjimus investuoja protingai ir gerai viską apgalvoja.“

Paklausus, kaip investuos savąjį laimėjimą, Rimas nušvito – didžiąją jo dalį atiduos vaikams. „Turiu du sūnus ir dukrą. Abu sūnūs neseniai įsigijo po namą. Labai džiaugiuosi, jog galėsiu jiems visiems trims padėti. Nedidelę dalį pinigų pasiliksiu ir sau – reikėtų naujo automobilio, atsinaujinti buitį.“

Atsisveikindamas VIKINGLOTTO žaidėjas juokėsi, kad sugrįš dar kartą – atsiimti dar didesnių laimėjimų, nes vieną kartą suveikusi jo filosofija tikrai suveiks ir dar kartą.