Laukdamas krepšinio pergalių praleido savo triumfą

Vos vieną sekmadienį mėgstamą loteriją iškeitęs į krepšinio varžybas kaunietis Tomas (vardas pakeistas) praleido savo triumfo akimirką. Kol vyras stebėjo aikštelėje varinėjamą kamuolį, „Teleloto“ studijoje išriedėjo visi penki jo pasirinkti „Teleloto+“ skaičiai. Ir bilietą už 1 Eur Tomas iškeitė į pagrindinį prizą – 7 649 Eur.

Sužavėjo iš pirmo žvilgsnio

„Teleloto+“ loterija pristatyta 2022 metų rugpjūtį. „Teleloto“ žaidėjams, bilietus perkantiems internetu, buvo pasiūlyta papildomai rinktis penkis skaičius. Ir, jei tie skaičiai sekmadienį išrieda tarp pirmų vienuolikos kamuoliukų – laimėti papildomus prizus.

Tomą ši galimybė sudomino vos pasirodžiusi.

„Abu su žmona mėgstam žiūrėti „Teleloto“. Ji perka popierinius bilietus, o aš dažniausia internetu. Tad „Teleloto+“ pastebėjau, kai tik atsirado. Nuo tada beveik visada prie bilieto papildomai renkuosi ir savo skaičius“, – pasakoja žaidėjas.

Džiugus pirmadienio rytas

Vis tik vasario 18-ąją kaunietis nepajėgė atsispirti Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioms krepšinio varžyboms. Tad „Teleloto“ kamuoliukus jis iškeitė į krepšinio kamuolį.

„Bet gal ir gerai čia viskas išėjo. Pirmadienį prieš darbą pasitikrinau elektroninį paštą ir pamačiau pranešimą iš loto.lt. Iš karto rytas pasidarė šviesesnis“, – juokiasi Tomas.

Žinia apie daugiau nei 7 tūkstančių eurų laimėjimą vyras iškart pasidalino ir su žmona. Tada abu ėmėsi maloniausios dalies – apmąstymų, ką veiks su šiais pinigais.

„Kol kas nugali praktiškumas. Planuojam paremontuoti namus“, – dalinasi laimėtojas.  

„Teleloto+“ loterijoje gali dalyvauti „Teleloto“ žaidėjai, bilietus perkantys internetu. Vieną „Teleloto+“ derinį sudaro penki skaičiai – nuo 1 iki 75. Juos žaidėjai gali rinktis patys arba leisti, kad atsitiktinai sugeneruotų loterijų sistema. Derinio kaina – 1 Eur.

Per 2023 metus „Teleloto+“ atnešė net 384 000 Eur laimėjimų.