Mama paskatino įsigyti 25 831 Eur atnešusį „Vikinglotto“ bilietą

„Mama turėjo nuojautą, kad galime laimėti. Kai kartu apsipirkinėjome, pati įsigijo „Vikinglotto“ bilietų, taip pat ir mus paskatino nusipirkti kelis“, – pokalbį apie 25 831 Eur, „Vikinglotto“ didžiojo prizo, laimėjimą pradėjo analitike dirbanti vilnietė Miglė.

Retai loterijoje dalyvaujanti žaidėja juokėsi net nežinojusi, jog galima įsigyti „Vikinglotto Plius“ bilietų su šešiais laimingų skaičių deriniais. „Per klaidą paėmiau du „Vikinglotto Plius“ bilietus. Pagalvojau, kad labai džiaugčiausi laimėjusi šiek tiek didesnę sumą nei išleidau bilietams. Apie didesnį laimėjimą net nesvajojau. Ir štai –  „Vikinglotto Plius“ bilietų įsigijimas buvo laimingiausia klaida gyvenime“, – džiaugėsi moteris.

Laimingą bilietą ketvirtadienį ryte patikrino Miglės mama. „Mama patikrino bilietą ir tada prasidėjo juokingoji dalis. Ėmiau bilietą tikrinti telefonu. Iš pradžių pamaniau, kad laimėjome 831 eurą. Tikrindama bilietą antrą kartą, pamačiau žymiai didesnę sumą. Tuomet skambinome į loterijos atstovybę ir netgi gavę patvirtinimą, įsijungėme „Vikinglotto“ laidą. Norėjome patys pamatyti, jog išriedėję kamuoliukai sutapo su mūsų turimame biliete esančiais skaičiais“, – nuotaikingai pasakojo moteris. 

„Praėjo jau beveik savaitė, bet vis dar nesitiki, kad laimėjome“, – šypsojosi Miglė. Pasakodama apie bilieto įsigijimą žaidėja sakė, jog galbūt ir pati turėjo nuojautą, kurios negali paaiškinti: „Mama ragino bilietų nusipirkti terminale, o aš pasiūliau pasirinkti jau esančius prie kasos. Net nežinau kodėl taip padariau, tačiau toks sprendimas atrodė logiškesnis. Gal ir net pati to nesuprasdama jaučiau, jog tie bilietai bus laimingi.“

Puikiai nusiteikusi moteris sakė, kad laimėjimo džiaugsmu norisi pasidalinti su visais draugais ir artimaisiais. „Kai taip netikėtai pasiseka, norisi pasidalinti su visais. Gal ir jiems, taip pat kaip ir mums, nusišypsos sėkmė“, – sakė Miglė.

Laimėtoja juokėsi, kad vyro jau klausė, ar nereikėtų įsigyti „Vikinglotto“ bilietų šios savaitės žaidimui.

Laimėtą sumą pora planuoja išleisti būsto paskolos padengimui.