Mamoms – puokštė laimėjimų ir kabrioletas!

Motinos diena – viena svarbiausių ir gražiausių pavasario švenčių. Tai diena, kai visi lietuviai kartu džiaugiasi svarbiausiomis gyvenimo moterimis – tai mamos, senelės, tetos. Tai – visos mamos, kurios kasdien su kiekvienu iš mūsų dalinasi džiaugsmu ir apgaubia rūpesčiu.

Šiemet Motinos diena ypatinga dar ir todėl, jog dauguma mūsų negalės susitikti ir apkabinti savo mamų, sveikinimai jas pasieks telefonu, internetu ar mojuojant iš tolo. Vienas iš būdų pasveikinti mamas – puokštė „Teleloto“ bilietų, pirktų internetu.

Balandžio 26–gegužės 2 dienomis pirkdami „Teleloto“ bilietus, savo mamoms galite padovanoti puikius prizus. Vienai iš jų atiteks FIAT 500 kabrioletas – automobilis, kuris puikiai tiks ir kelionėms su draugėmis, ir vizitams pas anūkus. Jau nekalbant apie tai, koks stilingas ir manevringas šis kabrioletas.

Motinos dienos žaidime taip pat laukia įspūdingo dydžio Aukso puodas. Jame – net 360 000 eurų. Tai – didžiausias Aukso puodas šiais metais.

Žaidėjams atiteks ir 500 puikių daiktinių prizų, skirtų mamoms – čekių grožio prekėms, plaukų džiovintuvų, kokteilinių, galąstuvo ir peilių komplektų.

O dovanodami mamoms „Teleloto“ bilietų, galite padovanoti ir puokštę gėlių. Loterija kartu su radijo stotimi M-1 organizuoja konkursą, kurio nugalėtojai, pasidalinę istorijomis apie linksmus nuotykius su savo mamomis, galės laimėti gėlių pristatymą savo mamoms, kuris jas pasieks Motinos dienos sekmadienį. Daugiau apie konkursą „Padovanok mamai šventę“ – čia. „Teleloto“ padės pasveikinti ir savo profilio gerbėjų socialiniuose tinkluose mamas. Joms taip pat atiteks gėlių puokštės. Daugiau apie konkursą skaitykite čia. Kiekviename žaidime bus atrinkta po 5 laimėtojus, taip „Teleloto“ žaidėjų laimėtos puokštės nudžiugins iš viso 10 mamų visoje Lietuvoje.

Sveikinkite svarbiausias savo gyvenimo moteris ir su gėlėmis, ir su laimėjimais!