Momentinė loterija „Siek aukso!“ – kvietimas išreikšti paramą paralimpiečiams

Pasaulį apskriejo žinia, jog dėl pasaulinės koronaviruso COVID-19 pandemijos priimtas sprendimas Tokijo olimpines ir paralimpines žaidynes nukelti į 2021 m.

Nepaisant to, jog šiemet „Parateam Lietuva“ sportininkai negalės įgyvendinti savo svajonių, dėl kurių nuosekliai ir kantriai dirbo ketverius metus, Lietuvos paralimpinis komitetas ir toliau aktyviai tęs savo veiklą su sportininkais ir dės visas pastangas, jog jiems padėtų.

„Užtikrinu, kad Lietuvos paralimpinis komitetas tęs treniruočių stovyklų, varžybų finansavimą, medicininių tyrimų, papildų programas, bus toliau mokamos paralimpinės stipendijos“, – dalinosi Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas Mindaugas Bilius.

Norėdama solidarizuotis su sportininkais ir paraginti visuomenę išreikšti paramą paralimpiečiams, loterijų organizatorė „Euloto“ ir toliau organizuos Tokijo paralimpinių žaidynių proga pristatytą riboto leidimo momentinę loteriją „Siek aukso!“.

„Susiklosčiusi situacija – sudėtinga visam pasauliu, tačiau sportininkų sveikata vienareikšmiškai yra prioritetas. Net ir atidėjus žaidynes sportininkų treniruotės ir veikla nenutrūks, šiuo metu jiems ypač reikalingas palaikymas. Dėl šios priežasties nusprendėme ir toliau organizuoti momentinę loteriją „Siek aukso!“, kurią  kūrėme visi kartu su „Parateam Lietuva“ komanda.

Šios loterijos tikslas – užmegzti ryšį tarp sportininkų ir mūsų žaidėjų, kai kiekvienas loterijos žaidėjas savo palaikymą parodo tiesiogiai prisidėdamas prie paralimpiečių startų ir pergalių, todėl džiaugiamės, nes 8 proc. nuo kiekvieno nupirkto bilieto kainos atiteks Lietuvos paralimpiniam sportui“, – sakė „Euloto“ direktorius Mantas Lebedžinskas.

M. Lebedžinskas taip pat priminė, jog simboliškai pasirinktas loterijos pavadinimas „Siek aukso!“ tinka kiekvienam iš mūsų, nes aukso galima siekti kiekvienoje situacijoje – sportininkams sėkmingai pradėjus ir pabaigus treniruotę, loterijos žaidėjams – laimint loterijos prizus ir įgyvendinant savo svajones, prisidėti ir prie paralimpiečių svajonių įgyvendinimo.

Momentinės loterijos „Siek aukso!“ žaidėjai gali laimėti net 20 000 Eur, o viename biliete jų laukia iki 10 prizų, kurie yra sumuojami.