Nauja momentinė loterija „5X“ žaidėjams dovanos spindinčius laimėjimus

Momentinės loterijos žaidėjai įpratę įsigyti spalvotus ir nuotaikingomis ikonomis papuoštus loterijos bilietus. Dažnas jų bilietus renkasi būtent pagal patinkantį dizainą ir galimus laimėti prizus. Todėl šie žaidėjai itin nudžiugs sužinoję, jog rinkoje pasirodė naujas loterijos bilietas „5X“. 
 
Momentinės loterijos bilietas „5X“ įeis į Lietuvos loterijos istoriją. Tai – pirmas loterijos bilietas, kurio gamyboje naudojami fluorescenciniai dažai. 
„Loterija yra smagi pramoga, todėl norėjome žaidėjus nudžiuginti nauja momentinės loterijos trynimo patirtimi. Džiaugiamės pristatydami ryškiai „šviečiantį“ bilietą ir tikimės, jog šis bilietas loteriją pavers dar smagesne pramoga nei iki šiol. „5X“ loterijos bilietas žaidėjams dovanos ryškius ir šviečiančius laimėjimus“, – apie naują loteriją pasakojo Laura Skrebytė, UAB „Perlas Network“ momentinių loterijų produkto vadovė. 
 
Bilieto dizaine dominuoja kelios spalvos – sidabrinė ir oranžinė, kurių junginys su fluorescenciniais dažais taip pat padės sustiprinti laimėjimo patirtį. Spindėjimo įspūdį sudarantis bilietas, simbolizuoja emocijas apimančias laimėjus.
Ryškios ir netradicinės momentinės loterijos „5X“ žaidėjų laukia pagrindinis laimėjimas iki 20 000 eurų, su vienu bilietu galima laimėti 10 piniginių prizų. Ši loterija taip pat turi daugiklius, juos radus nutrintame biliete, laimėjimai gali padidėti 2 ar net 5 kartus.