Neapleidžianti sėkmė: daugkartinis laimėtojas loterijoje „Jėga“ susižėrė beveik 6 000 Eur

Uteniškiui Rimantui keli pastarieji metai loterijose – itin sėkmingi. 2021-ųjų vasarą žaidime „Kenoloto“ vyras 25 centus kainavusį bilietą iškeitė į 5000 eurų laimėjimą. 2022-ųjų rudenį –istoriją pakartojo. O štai 2023-iuosius pradėjo su dar didesnės sumos prizu – „Jėgoje“ jis laimėjo 5893 eurus.

Netikėjo laimėtojų istorijomis

Iki sėkmingojo periodo Rimantas loterijose dalyvavo jau ne vienus metus. Vyras pasakoja, kad anksčiau jam pasitaikydavę tik smulkūs prizai – tad išgirdęs ar perskaitęs istorijas, jog kažkas laimi tūkstančius, uteniškis tuo netikėdavo.

„O jeigu dar girdavosi, kad ne po kartą laimėjo – tai išvis galvodavau, kad nesąmonė. Patiki tik kai pats laimi“, – juokiasi dabar jau pats daugkartinis laimėtojas.

Neatsimena, kokius pasirinko skaičius

Šįkart Rimantas „Jėgos“ žaidime laimėjo „5+1“ kategorijos prizą – t.y. atspėjo 5 iš 6 pagrindinių ir papildomą skaičių. Visus juos uteniškis rinkosi pats – tačiau susigalvotos sistemos neturėjo.

„Beveik visada žaidžiu su savo skaičiais. Ir šįkart sužymėjau – atsitiktinai, negalvodamas, jau net neatsimenu kokius. Laidos nežiūrėjau. Tai apie prizą sužinojau internetu – buvo sunku patikėti“, – dalinasi Rimantas.

Pinigai – niekada nemaišo

Paklaustas, ką veikia su laimėtais pinigais, uteniškis sako, kad panaudojimo būdų atrasti nesunku.

„Po pernykščio laimėjimo, kaip ir žadėjau, įsigijau naują telefoną. Esu šiek tiek naktibalda, mėgstu naktimis panaršyti internete. Kadangi gyvenu name, malkomis apsirūpinau – o tos tai kainuoja nemažai. Šią vasarą žoliapjovę pirksiu. Dar sveikatai finansų reikia. Žodžiu, pinigai niekada nemaišo“, – užtikrintai sako laimėtojas. Ankstesnę Rimanto sėkmės istoriją skaitykite čia.

Jau bene tris dešimtmečius laimėjimais lietuvius džiuginanti loterija „Jėga“ vyksta kasdien. Žaidimo metu išrieda šeši pagrindiniai ir vienas papildomas skaičius – nuo 1 iki 30. Laimima, jei pavyksta atspėti bent tris pagrindinius skaičius. Bilieto kaina – 1 Eur.