Nuoseklumas atnešė 19 572 Eur laimėjimą „Teleloto“ loterijoje

Lapkričio viduryje į Gelgaudiškį iškeliavo „Teleloto“ didžiojo prizo laimėjimas, o Rolandas, kuriam ir nusišypsojo beveik dvidešimties tūkstančių eurų dydžio sėkmė, iki šiol negali patikėti, jog laimėjo.

„Mano sėkmės paslaptis labai paprasta. Praktiškai kiekvieną sekmadienį nusiperku vieną–du „Teleloto“ bilietus. Manau, kad visiems, kurie nuosekliai dalyvauja loterijoje, anksčiau ar vėliau nusišypso sėkmė ir labai tikiuosi, jog esu teisus“, – sakė laimėtojas.  

Laimingojo sekmadienio metu Rolando piniginėje taip pat gulėjo 2 „Teleloto“ bilietai. Juos po kelių dienų internetu patikrinęs žaidėjas – apstulbo.

„Esu įpratęs laimėti iki 10 Eur ar 20 Eur. Vis užbraukiu kampus, ar eilutę. O dabar, pamatęs penkiaženklį laimėjimą, visiškai negalėjau patikėti, jog taip pasisekė“, – pasakojo vyras.  

Apsaugos darbuotoju dirbantis žaidėjas apie laimėjimą papasakojo tik artimiausiems žmonėms, su kuriais ir pasidalins laimėta suma.

„Kaip tik neseniai sugedo automobilis. Žmona vairuoja naują, todėl savąjį galėsiu atsinaujinti ir aš. Laimėjimas aplankė pačiu laiku – kai jo labiausiai reikėjo“, – džiaugėsi žaidėjas.