Paskutinė proga laimėti „iPhone X“!

Prasidėjo paskutinė akcijos „3 bilietus perki – iPhone X laimėti gali“ savaitė, tad suskubkite pasinaudoti paskutine proga laimėti papildomą prizą pirkdami bilietus internetu.

Štai du laimėtojai jau džiaugiasi akcijos prizais.

Pirmoji „iPhone X“ laimėtoja, atvykusi atsiimti prizo teigė, kad jaučiasi lydima sėkmės „Manau, kad laimiu, nes loterija – mėgstamas mano laisvalaikio praleidimo būdas“, – pasakojo ji. Visą sėkmės istoriją skaitykite čia.

Antrasis laimėtojas paaiškėjo sausio 27-ąją – tai žaidėjas iš Šakių. Laukiame jo atvykstant į atstovybę.

Ir jūs dar spėsite sudalyvauti akcijoje, jei iki vasario 2 d. (imtinai)  pirksite 3 ir daugiau bet kurios iš loterijų „Teleloto“, „Vikinglotto“ ar „Eurojackpot“ bilietus vienu užsakymu (t.y. viename krepšelyje).

„iPhone X“ telefone, kuris nudžiugins laimėtoją, susijungia itin ryškus ir detalus ekranas, stebinanti kamera, padedanti sukurti dar aukštesnės kokybės nuotraukas nei esame įpratę, belaidžio krovimo ir Face ID funkcijos, naujausi dirbtinio intelekto sprendimai. Vos pasirodęs rinkoje, šis telefonas gavo daugybę apdovanojimų už inovatyvius sprendimus, vartotojams suteikiamas funkcijas ir patirtis.

Išsamias akcijos taisykles rasite čia >