Pirmoji „iPhone X“ laimėtoja: esu lydima sėkmės

Žaidėja iš Vilniaus šypsosi, kad yra lydima sėkmės loterijoje. Susitikome jai atvykus atsiimti išmaniojo telefono, laimėto akcijoje  „3 bilietus internetu perki – iPhone X laimėti gali“.

„Pas jus lankausi jau trečią kartą, tikrai esu lydima sėkmės ir laimėjimų. LOTO 1634 laimėjau 10 000 Eur, o „Teleloto“ – 1000 Eur. Manau, kad laimiu, nes loterija – mėgstamas mano laisvalaikio praleidimo būdas“, – juokėsi ji.  

Laimėtoja – „Teleloto“ entuziastė, sekmadienio vakarus praleidžia žiūrėdama loterijos transliaciją ir tikrindama laimingus skaičius. Toks ritualas padeda atsipalaiduoti po savaitės darbų. Moteris taip pat sakė, kad pamačiusi, jog vyksta papildomų prizų akcija, nusprendė joje sudalyvauti.

„Pamačiusi, jog internetu nusipirkus 3 bilietus galima laimėti „iPhone X“ telefoną, po 3 bilietus įsigijau net keletą kartų. Laimėti – malonu, nesvarbu ar tai pačios loterijos, ar papildomos akcijos prizai. Net ir nedidelis prizas yra vertingas, nes svarbiausias dalykas yra emocijos, apimančios laimėjus“, – sakė moteris.

Žaidėja mėgsta bilietų įsigyti net neišeidama iš namų, jai patogiu metu, todėl ir renkasi bilietų pirkimą internetu. Patogumo suteikia ir apie laimėjimus informuojantis elektroninis laiškas, automatiškai atsiunčiamas pasibaigus loterijos tiražui.

Akcija „3 bilietus internetu perki – iPhone X laimėti gali“ vyksta nuo sausio 13 d. iki vasario 2 d. imtinai, pirkdami 3 ir daugiau bet kurios iš loterijų „Teleloto“, „Vikinglotto“ ar „Eurojackpot“ bilietus vienu užsakymu (t.y. viename krepšelyje), kas savaitę pretenduosite laimėti „iPhone X“ telefoną! Pabandykite, o jei pasiseks?