Pirmoji kelionė į Ameriką – žaidėjai iš Molėtų

Kelionė į Ameriką, aplankant Los Andželą – antrą pagal dydį miestą šalyje, pasaulio kino industrijos sostinę, spalvingąjį Las Vegasą, pasivaikštant daugybe San Fransisko tiltų,  mėgaujantis Spalvotosios dykumos, Malibu ar Centrinės pakrantės panorama – puikus nuotykis kiekvienam.

Būtent šis nuotykis – kelionė į Ameriką – pagrindinis prizas šiuo metu vykstančiuose „Teleloto“ žaidimuose. Iki pat sausio 26-osios, žaidėjai galės laimėti dvi keliones į Ameriką dviem asmenim, 10 automobilių – 2 keturiais ratais varomus „Jeep Compass“ ir 8 ypač patogius „Ford Fiesta“. Jiems taip pat atiteks 200 amerikietišką dvasią simbolizuojančių daiktinių prizų – nuo plačiaekranių televizorių, iki spragėsių aparatų.

Praėjusį sekmadienį paaiškėjo pirmosios kelionės laimėtoja. Tai – Valerija iš Molėtų, laimingą bilietą įsigijusi internetu.

„Dar sunkiai tikiu laimėjimu. Pirkdama bilietą žinojau, jog sekmadienį vienas žaidėjas laimės kelionę į Ameriką, tačiau tikrai nesitikėjau tokios sėkmės. Šis prizas labai įdomus, žada daugybę įspūdžių ir nuotykių“, – pasakojo laimėtoja.

Žaidėja, pirmą kartą laimėjusi didelį loterijos prizą, dar nežinojo – į kelionę leisis pati, ar ją padovanos dukrai. „Turėjau tik vieną „Teleloto“ bilietą, o dabar planuoju kelionę į Ameriką sau arba dukrai. Neįtikėtina“, – šypsojosi Valerija, kuriai kelionė atiteko iš lietuviškojo Amerikos ambasadoriaus, laidos svečio Virgio Stakėno rankų.

Loterijos organizatoriai pasirūpins visomis kelionės išlaidomis: lėktuvo bilietais, nakvyne, pervežimais iš vieno objekto į kitą, ekskursijų ir gido mokesčiais. „Teleloto“ taip pat siūlo rinktis norimą variantą – patiems išsirinkti kelionės maršrutą arba rinktis maršrutą, iš anksto sudarytą bendradarbiaujant su kelionių ekspertais.

Antroji kelionė į Ameriką dviem bus laimėta jau sausio 26 dieną.