Pristatome LOTO KLUBĄ su dar daugiau pramogų ir laimėjimų!

Vis labiau įsismarkauja šventinių stebuklų metas, todėl labai džiaugiamės savo žaidėjams pristatydami naujieną, kuri atneš dar daugiau ir didesnių laimėjimų. Kviečiame jus visus prisijungti prie LOTO KLUBO!

LOTO KLUBAS keičia „VIP programą“, kuri buvo skirta BLITZ LOTO ir SUPERLOTO TV loterijų žaidėjams. Nuo šiol specialiomis privilegijomis galės mėgautis visi Perlas.lt bendruomenės nariai.

Jūsų laukia ne tik laimėjimai kas 4 minutes, nuotaikingi „Blitz“ žaidimai, kiekvieną savaitę besikeičiantys aukso puodai ar iki 90 milijonų užaugantis EUROJACKPOTAS. Mūsų puslapyje rasite specialiai jums skirtus pasiūlymus, akcijas ir misijas bei galėsite patogiai pasirinkti, kokie specialūs pasiūlymai jus domina, iškart sužinodami kokius papildomus taškus ar prizus gausite.

Kiekvienas žaidėjas turės galimybę kaupti lojalumo taškus, kuriuos vėliau galės konvertuoti į specialius eurus ir išleisti loterijų bilietams ar „Blitz“ žaidimams. 

Be kaupiamų lojalumo taškų jūsų laukia ir specialios „Premijos“ bei „Misijos“, kurias įveikė laimėsite papildomų LOTO KLUBO taškų.

LOTO KLUBO tikslas – atsidėkoti už jūsų lojalumą užmezgant dar glaudesnį ryšį su jumis ir pasirūpinant, jog net nepavykus laimėti loterijų laimėjimo, galėtumėte laimėti LOTO KLUBO taškų, o vėliau – juos paversti ir laimėjimais.

„Žaidėjams esame paruošę daugybę staigmenų, įvairiausių akcijų su papildomais prizais. Džiaugiamės, kad LOTO KLUBAS apjungs visą bendruomenę, kurios narius vienijantis hobis yra loterijos ir laimėjimų teikiamas džiaugsmas.

Šiuo sudėtingu laikotarpiu labai svarbu rasti laiko džiaugsmui, teigiamoms emocijoms, o pramogos su loterijomis būtent tai ir suteikia, nes keli eurai gali atnešti milijoninius laimėjimus. To visiems ir linkiu. O dabar – keliaukite į LOTO KLUBO puslapį ir įvykdykite pirmąją jums skirtą misiją“, – šypsosi UAB „Perlas Network“ e-rinkodaros skyriaus vadovė Dovilė Lukavičiūtė.

 

LOTO KLUBAS >>