Pusės milijono laimėtojas: „Bilietą tikrinau bent 20 kartų"

Didžiausias šių metų TELELOTO Aukso puodas – 500 710 Eur atiteko žaidėjui iš Joniškio.

Tomas (red. – vardas pakeistas) į loterijos atstovybę Vilniuje atvyko praėjus daugiau nei savaitei po laimėjimo paskelbimo. TELELOTO žaidėjui reikėjo laiko suvokti, jog būtent jį užklupo tokia didelė sėkmė.

„Sužinojus apie laimėjimą atsirado labai daug jaudulio. Tą dieną bilietą tikrinau gal 20 kartų – vis negalėjau patikėti, kad ekrane matau tokią sumą“, – sakė daugiau nei pusės milijono laimėtojas.

Viso pokalbio metu Tomas buvo labai santūrus, pasakojo, kad vis įsigyja TELELOTO bilietų, tačiau iki šiol nebuvo laimėjęs didelių prizų.

Paklausus ar jau nusprendė kam išleis laimėjimą, žaidėjas sakė, jog dar nežino. Svarbiausia – neskubėti ir gerai apgalvoti, kaip laimėtą sumą paversti vertinga investicija.

Šiais metais tai yra jau ketvirtasis Aukso puodo laimėjimas, tačiau tokia įspūdinga suma – daugiau nei pusė milijono eurų, laimėta pirmąjį kartą.

Kovo mėnesį laimingi buvo net du sekmadieniai iš eilės. Pirmąjį pavasario savaitgalį 380 173 Eur laimėjo žaidėjas iš Šilutės, o kitą savaitę 200 062 Eur prizas atiteko žaidėjui iš Vilniaus. Trečiasis Aukso puodas laimėtas birželio pradžioje. Tada 240 472 Eur iškeliavo į Jonavos rajoną.