Sėkmė aplanko, kai jos nesitiki: kaunietis „Vikinglotto“ laimėjo daugiau nei 35 tūkstančius eurų

Loterijų laimėtojai dažnai pasakoja apie pranašiškus sapnus, lemtingus sutapimus ar tiesiog nuojautą, kuri juos paskatina įsigyti laimingą bilietą. Tačiau kauniečio Manto (vardas pakeistas laimėtojo prašymu) istorijoje – viso to nėra. „Vikinglotto“ žaidime 35 967 eurą jis susižėrė būtent tada, kai visiškai nesitikėjo.

Žaidžia be ceremonijų

Mantą galima vadinti patyrusiu žaidėju – loterijose jis dalyvauja jau ne vienus metus ir dažnai per savaitę įsigyja ne po vieną bilietą.

Tiesa, sau malonią pramogą jis stengiasi išlaikyti kuo paprastesnę – pats skaičių nesirenka, leidžia juos atsitiktiniu būdu sugeneruoti kompiuteriui. Ir bilietais apsirūpina nesirūpindamas – perka, kai sugalvoja, kur papuola. Kaip sako, be ceremonijų.

„Taip įsigijau ir laimingą bilietą. Šeštadienį apie pietus užsukau į parduotuvę šalia namų ir paėmiau. Žinoma, kaip ir kiekvienas loterijos dalyvis, žaisdamas tikiuosi laimėti. Bet būtent tą kartą kažkaip visiškai nieko negalvojau. Dar ir brangesnį bilietą ėmiau – „Vikinglotto plius su banginiu“. O kodėl – neatsakyčiau“, – bilieto įsigijimo istorija dalijasi kaunietis.

Bilietą tikrino dukra

Praėjusio trečiadienio vakarą Norvegijoje išriedėjo laimingi loterijos „Vikinglotto“ kamuoliukai. Penki iš šešių pagrindinių ir „Vikingo“ skaičius sutapo su pažymėtais Manto įsigytame biliete.

Nors „Vikinglotto“ loterija tarptautinė – t.y. joje dėl laimėjimų varžosi žaidėjai iš net dešimties šalių – „5+1“ kategorijos prizas skirtas tik Lietuvos žaidėjams. Tiesa, kad būtent jis ir atiteko Mantui, šis sužinojo ne pats.

„Turėjau daug reikalų, tai padaviau bilietą dukrai ir paprašiau patikrinti. Ji pirmoji patyrė šoką – tikrino kelis kartus, nepatikėjo. Kai man pasakė – ir aš sakiau, kad nesąmonė. Bet kadangi turėjau kaip tik tą dieną reikalų Vilniuje, tai pasiėmiau bilietą ir tada iškart nuvykau į loterijos atstovybę“, – kaip įsitikino, kad aplankė sėkmė, pasakoja laimėtojas.

Prizą skirs ir vaikų mokslui, ir mylimam sportui

Pasiteiravus, ką planuoja veikti su laimėta penkiaženkle suma, kaunietis sako, kad turi didelę šeimą – tad papildomi pinigai visada randa savo paskirtį.

„Dalį vaikų mokslams atsidėsim, dalį remontui – buitį pasigerinsim, –  vardina daugiau nei 35 tūkstančių eurų laimėtojas. – Kiek galim, aukojam Ukrainai, tai ir dabar paaukosim. Taip pat planuoju ir savo mėgstamą krepšinio komandą paremti – esu Kauno „Žalgirio“ gerbėjas.“

„Vikinglotto“ loterija organizuojama Lietuvoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Slovėnijoje, Belgijoje, Estijoje, Latvijoje, Islandijoje ir Švedijoje. Žaidėjai iš šių šalių kiekvieną trečiadienį varžosi dėl Aukso puodo, kuris varijuoja nuo 3 iki 25 milijonų eurų.