Sėkmės nuojauta pasitvirtino – TELELOTO laimėjo 17 740 Eur

Sėkmės nuojauta pasitvirtino – TELELOTO žaidėja iš Kuršėnų užbraukė visos lentelės skaičius ir laimėjo 17 740 Eur – Didįjį prizą.

Sekmadienis Samantai buvo laimėjimų diena. Moteris ryte nutrynė 6 turėtus momentinės loterijos bilietus, 3 iš jų atnešė laimėjimus, o vakare žaidėją aplankė dar didesnė sėkmė.

„Pamačiusi momentinės loterijos laimėjimus, pagalvojau, kad būtinai reikia pažiūrėti TELELOTO – turėjau bilietų tos dienos žaidimui ir apėmė nuojauta, jog gali pasisekti dar kartą“, - sakė Samanta.

Samanta – momentinės loterijos, TELELOTO ir VIKINGLOTTO gerbėja. Taip pat, domisi loterijų laimėjimais bei prizais. Laimėjimai žaidėjai labiausiai aktualūs prieš Kalėdas, viena iš jos svajonių  – TELELOTO laimėti automobilį. Nepaisant entuziazmo loterijai, šis Didysis prizas – pirmas didesnės vertės laimėjimas, kurį Samantai pavyko laimėti.

„Pirmą kartą taip pasisekė, todėl pagalvojau, kad suklydau braukydama bilietą. Pirmadienį jį dar kartą patikrinau internetu ir kai laimėjimas pasitvirtino, šalia buvę vyras ir brolis ėmė šokinėti iš laimės.

Naujiena pasidalinau tik su artimiausiais žmonėmis, visi labai džiaugiasi, jog taip pasisekė. Nors, ir man, ir jiems dar sunku patikėti laimėjimu. Štai, vyro mama išvis nepatikėjo, kad mums nusišypsojo tokia sėkmė“, - juokėsi laimėtoja.

Žaidėja pasakojo, kad laimėjimą investuos į buto pirkimą – jaunai šeimai reikalingas būstas, o vėliau tikisi laimėti ir naują automobilį.

„Nuo šiol, kiekvieną sekmadienį pirksime po 5 bilietus“, - juokėsi Samanta.