Suraskite „Teleloto“ vasaros lobį!

Lietuva turtinga lobių – ežerų, miškų, pievų, upių, dvarų, net – vėdarų ir šaltibarščių. Džiaugtis turime daug kuo. O „Teleloto“ žaidėjai miestuose, miesteliuose ir sodžiuose šią vasarą džiaugsis ypatingai, nes kiekvieną vasaros savaitgalį dalinsis „Teleloto“ lobius!

Per visą vasarą loterijos žaidėjams atiteks 3000 vertingų daiktinių prizų ir 15 automobilių. Tai – elektriniai paspirtukai, dulkių siurbliai-robotai, tinklinio rinkiniai, kepsninės, dviračiai, hamakai, kokteilinės, planšetiniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, ledų gaminimo aparatai. Visą daiktinių prizų sąrašą galima rasti čia >.

Vasaros laimėjimų skrynioje taip pat puikuojasi 12 automobilių –  „Hyundai i20“, „Toyota Yaris“, „Opel Corsa“ ir net trys „Volkswagen Touareg“ visureigiai – kiekvienas iš jų – 50 000 eurų vertės!

Lobių paieškose – daugybė nuotykių kupinų momentų, todėl ir „Teleloto“ žaidėjai „ners“ į nuotykį, kuriame varžysis dėl „Volkswagen Touareg“ raktelių.

Kiekvieną sekmadienį bus atrenkami 2 žaidėjai, kurie taps pretendentais laimėti galinguosius visureigius ir taip – keturias savaites. Penktąją savaitę, 8-nių atrinktų žaidėjų grupė susitiks „Teleloto“ studijoje ir varžysis dėl galingojo visureigio.  Žaidimai dėl „Volkswagen Touareg“ vyks liepos 5 d., rugpjūčio 2 d. ir rugpjūčio 30 d.

„Teleloto“ lobius dalins visą vasarą, o bilietų šiems žaidimams galite įsigyti nuo pat gegužės 31 d. iki rugpjūčio 22 d.