Svarbi informacija apie bilietų pirkimą ir laimėjimų išmokėjimą

Lietuvoje įgyvendinant viruso COVID-19 plitimo mažinimo priemones ir nuo kovo 16 d. 00 val. iki kovo 30 d. 24 val. įvedus karantiną, loterijų dalyvius kviečiame naudotis loterijų platforma internete – www.loto.lt arba „Perlas“ mobiliąją programėle, kurią galite parsisiųsti čia >.

Bilietų pirkimas internetu

Perlas.lt ir „Perlas“ mobiliojoje programėlėje galite įsigyti, pasitikrinti bei padovanoti loterijų organizatorių UAB „Olifėja“ ir UAB „Euloto“ vykdomų loterijų, išskyrus momentines loterijas, bilietus ir dalyvauti įvairiose papildomų prizų akcijose.

Bilietus pirkdami internetu, turite ir galimybę į savo žaidėjo piniginę išsimokėti laimėjimus, kurių vertė – iki 1000 Eur.

Laimėjimų iki 145 Eur išmokėjimas

Prekybos vietose įsigytų tiražinių ir momentinių loterijų laimėjimai, kurių vertė yra mažesnė nei 145 Eur, bus išmokami prekybos vietose esančiuose PERLO terminaluose, kaip ir iki šiol.

Prekybos vietose įsigytų bilietų laimėjimus iki 145 Eur galite išsimokėti ir internetu ar per mobiliąją programėlę. Jums tereikia prisijungti prie savo Perlas.lt paskyros arba užsiregistruoti.

Atkreipiame dėmesį, kad per mobiliąją programėlę gali būti išmokami ir momentinių, ir terminalinių loterijų laimėjimai iki 145 Eur. Bilietus tikrindami internetu galite išsimokėti tik „Teleloto“, „Vikinglotto“ ir „Eurojackpot“ laimėjimus iki 145 Eur.

Laimėjimų, kurių vertė didesnė nei 145 Eur, išmokėjimas

Laimėjimai, kurių vertė yra didesnė nei 145 Eur, įstatymų numatyta tvarka yra išduodami loterijos atstovybėse, kurios karantino laikotarpiu nedirbs. Dėl to, norėdami atsiimti savo laimėjimą, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi ir užsiregistruokite. Tel. nr. registracijai: +370 5 275 17 51.

Laimėjimai užsiregistravusiems žaidėjams bus išduodami trečiadieniais nuo 9 iki 14 val.

„Teleloto“ daiktinių prizų išdavimas

Dėl jūsų patogumo, „Teleloto“ daiktinių laimėjimų atsiėmimo terminas pratęsiamas iki 60 dienų. Laimėtojai bus registruojami ir informuojami apie prizų atsiėmimo tvarką.

 

Atsiradus galimiems pasikeitimams, jus informuosime. Kilus klausimams, galite susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo skyriumi tel. nr.: +370 5 275 17 51 arba el. paštu info@loto.lt.