„Teleloto“ didžiojo prizo laimėtoja: visiems reikia tokių laimėjimų

Šventinis liepos 7-osios „Teleloto“ žaidimas, kupinas juoko ir karūnomis pasipuošusių studijos žaidėjų, ilgametei „Teleloto“ žaidėjai Vitalijai iš Marijampolės padovanojo karališką laimėjimą.

Pensininkė iš Marijampolės laimėjo Didįjį prizą – daugiau nei 18 000 eurų, kurį liepos viduryje atsiėmė loterijos biure Kaune.

„Teleloto“ – tradicinis mano sekmadienio užsiėmimas, kiekvieną savaitgalį turiu loterijos bilietą. Žiūrėjau laidą ir netrukus pastebėjau, kad vieno bilieto lentelėje liko vos keli neužbraukti langeliai. Iškrito dar keli kamuoliukai ir, netikėtai, visa mano lentelė buvo užbraukta. „Teleloto“ žiūriu jau daug metų, bet negalėjau patikėti, jog laimėjau. Tai – pirmas mano laimėjimas“, - džiaugsmingai laimėtą prizą prisiminė marijampolietė.

Laimėtoja iškart po laidos paskambino seseriai, su kuria nusprendė, jog sesers marti pirmadienį patikrins bilietą internetu – abi norėjo įsitikinti ar laimėjimas tikrai realus.

„Neturiu interneto, todėl sesers marti padėjo patikrinti laimingą bilietą. Sužinojusi, jog tikrai laimėjau, labai apsidžiaugiau. Kaip gali nesidžiaugti?“, - retoriškai klausė žaidėja.

Vitalija pasakojo, jog visi jos giminaičiai – „ Teleloto“ gerbėjai. Štai, brolio žmona prieš dešimtmetį yra laimėjusi automobilį.

„Visiems reikia tokių laimėjimų, kad galėtų sau leisti daugiau – nusipirkti reikalingą daiktą ar susiremontuoti namus. Ilgai užtruko kol man pasisekė – visaip bandžiau spėlioti laimingus skaičius ir pagal gimimo datą, ir šiaip patinkančius rinkausi. Dabar laimėjimą pasidalinsiu su giminėmis, jeigu viską pasiliksiu sau – dar laimė nusisuks“, - juokėsi moteris ir pridūrė, kad jau turi du bilietus ateinančiam žaidimui, bet dar galvoja – turbūt nusipirks ir daugiau.