Vaido iš Vilniaus vasara baigėsi beveik 26 000 Eur „Vikinglotto“ laimėjimu

Vaidas iš Vilniaus į parduotuvę užsuko norėdamas įsigyti šokoladinį batonėlį, o iš jos išėjo su „Vikinglotto Plius“ bilietu, atnešusiu net 25 898 Eur laimėjimą. Vaido vasara baigėsi tik Lietuvai skirto 5+1 prizo laimėjimu.

„Nesu loterijos gerbėjas, bilietų nusiperku labai retai. Mano laimėjimo istorija labai paprasta – stovėdamas prie kasos pamačiau „Vikinglotto“ bilietą ir nusprendžiau jį įsigyti“, – šypsojosi laimėtojas.

Vilnietis laimingą bilietą patikrino po kelių dienų užsukęs į degalinę. „Nustebau, kai degalinės darbuotojas pasakė, jog kažką laimėjau, tačiau negalėjo patvirtinti, koks konkrečiai prizas tai yra. Tik paskambinęs į loterijos atstovybę sužinojau, kokią sumą laimėjau“, – sakė vilnietis.

Beveik 26 000 eurų laimėjimas Vaidą labai nudžiugino, tačiau žaidėjas juokėsi, kad savo sėkme galutinai patikės tik tada, kai laimėtą sumą matys savo banko sąskaitoje. „Pirkdamas „Vikinglotto“ bilietą neturėjau jokių lūkesčių, todėl ir dabar net nežinau, kaip jaučiuosi ir ką darysiu su laimėta suma“, – teigė  žaidėjas.

Vilnietis laimėjo septintą 5+1 prizą per vasarą ir tapo 10 žaidėju, kuriam atiteko tik žaidėjams Lietuvoje skirtas „Vikinglotto“ prizas. Vaido laimėta suma – 25 898 Eur – taip pat yra ir didžiausias „Vikinglotto“ laimėjimas birželio-rugpjūčio mėnesiais.