Valentino dienai vietoje gėlių – gali padovanoti automobilį

Dovanos Valentino dienos proga – viena aktualiausių šios savaitės temų. Daugybė porų ruošiasi vienas kitą nustebinti širdžiai mielomis staigmenomis ir akimirkomis.

Vieni Vasario 14-ąją antrajai pusei dovanoja gėlių ir saldainių, kiti stebina grožio procedūromis ar mielomis smulkmenomis. Dar romantiškesni pasirūpina tik dviem skirtomis pramogomis – tai ir vakarienė žvakių šviesoje, ir jodinėjimas žirgais ar net skrydis oro balionu. Norint išties nustebinti mylimą žmogų, tenka nemažai pasukti galvą – juk visi nori, kad dovana sušildytų širdį.

Šiemet netikėtų ir stebinančių dovanų sąrašą gali papildyti ir „Teleloto“ bilietas. Loterija savo žaidėjus apdovanos meilės prizais. Toks laimėjimas atneštų ne tik pergalės džiaugsmą, bet ir vertingus prizus, kurie suteiktų ypač daug laimės.

Valentino dienai skirtoje „Teleloto“ laidoje, kuri bus rodoma vasario 16-ąją, žaidėjų laukia 5 automobiliai ir 500 daiktinių prizų. Tai – sportiškasis „Volkswagen T-Roc“, kompaktiškasis „Volkswagen T-Cross“ ir 3 išraiškingieji „Renault Clio“.